Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 17:35

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 15 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 15 Avg 2012, 22:18 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Silvo ali te lahko prosim za tvoj mail, prosim te za pomoč in nebi rad tukaj na forumu "težil" o problemu ki ga imam.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 05:03 
Pa dobr, mislm! In kaj ima tvoja želja po komunikaciji z enim od uporabnikov teh forumov opraviti s scenarijem ali SimMarketom?
Kar bom napisal boš ti seveda spet razumel kot osebno gonjo proti tebi, bom probal razložiti najbolj preprosto kolikor je to mogoče.

Ali lahko upravičeno pričakuješ, da te bodo vrgli iz plesne dvorane kjer se dame v večernih toaletah in gospodje v frakeljnih z metuljčki ob prijetni mehki svetlobi vrtijo ob zvokih nežne glazbe, ti pa uletiš v gumijastih škornjih z blatom do kolen in v zapackanem kombinezonu in se začneš dreti sredi plesišča? Točno veš, da te bodo isti moment nesli ven. In niti pod razno jih ne bo zanimalo ali si Peter, Pavel ali Lado!

In ti se natančno tako obnašaš na tem forumu - uletavaš v vse mogoče izbe in se nekaj dereš. Res ne vem, zakaj imajo forumi toliko funkcij, če se pa ne potrudiš, da bi jih uporabil. Nekako vemo, da za direktno komunikacijo s katerimkoli uporabnikom lahko uporabimo P.M. ali zasebno sporočilo po domače. Pa da se razumeva - isto bi napisal prav vsakemu uporabniku, ki bi v gumijastih škornjih skakal po plesišću.

Ko boš tole prebral, bom pa pobrisal tisto tvoje "vpitje" in tole moje klobasanje, ker oboje ne sodi sem.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 11:29 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Moja želja ima s tem scenarijem zelo dosti za opravit, samo sem hotel človeka prosit za pomoč, ker je od tebe kot vse kaže ne bom dočakal, očitno ne slišiš in nočeš razumet mojega problema, ker me ignoriraš 100 na uro, ko ti pošiljam 100 ponudb za google talk in 100 mailov na tvoj privaten naslov in me s to tvojo ignoranco ravno siliš, da se tukaj na forum oglašam, ker me očitno drugače nočeš opazit. Pa kaj niti odgovora na mail nisem vreden?? Daj povej no, koliko ti plačam, za to tvojo 5 minutno pomoč? Rekel si da si naj naložim Time weawer da mi boš pomagal...ništa od tebe, čakam, čakam, čakam...ne mi rečt da si 25 ur zaseden in da ne najdeš 5 minut zame, na moj mail ne odgovarjaš, zato te pač moram javno gnjavit, mi je zelo žal a tako je, tudi ti bi na mojem mestu podobno ravnal, no če si tako pametna glava, pa mi povej kaj naj naredim? Kaj sem mogoče jaz kriv da je inštalacija prvega dela za v Guinesovo knjigo rekordov pod naslovom..misija nemogoče, vse sem naredil kot piše po korakih od prijave terena, mesha in objektov naprej a žal brez uspeha. Naroćil sem drugi del in me je upravičeno strah kako bo šele s tisto inštalacijo, če mi že prva dela težavo, a plačati jo bom moral, glede na to da se nimam na koga obrniti za pomoč kot zdaj vidim je to tukaj tabu. Je mogoče ta prvi del samo za enkratno uporabo in ko menjaš računalnik kot sem ga moral jaz, potem si prisiljen kupiti prvi del še enkrat ali kako, kot popolnoma nov naročnik? Pričakoval sem s tvoje strani malo bolj normalen odnos, ti pa meni o nekih škornjih in plesni dvorani...tam objavljaš neke nage babe a zame ni časa za malo pomoči, v končni fazi, saj se gre za tvoj scenarij in ne moj, tukaj je moj samo denar, s katerim sem pošteno plačaL ta tvoj trud. Zato te še enkrat PROSIM ( tokrat pa se res derem) za teh tvojih dragocenih 5 minut pomoči in se mi končno javi na moj mail, da ne bova klobasala tu na "svetem kraju foruma".


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 11:52 
Jaz ne vem, komu ti pišeš. Meni ne. In če pustiva tole zadevo tako kot je se bo kaj hitro tule javilo kar nekaj ljudi, ki bo potrdilo, da sem jim bil vedno pripravljen pomagati v vsem, kar so rabili. In ti pri tem nisi prav nobena izjema. Jaz ne vem, kakšne probleme imaš na tvojem računalniku, ampak od tebe že več kot 14 dni nisem na nobenega od nešteto naslovov elektronske pošte prejel ničesar enako velja za chat kjerkoli.

Pa še nekaj. Prav zaradi tebe sem odprl temo s povezavami na čisto vse strani v povezavi s podporo scenarija SLO4FSX.
Tole tukaj je forum kluba virtualnih letalcev slovenije in ne forum za podporo izdelka. Ne vem, kako lahko to dejstvo razumejo vsi ostali razen tebe?

Tudi na privat sem ti že v mailu napisal(kljub temu, da trdiš, da nočem komunicirati s tabo), če z izdelkom nisi zadovoljen, sporoči številko tansakcijskega računa in ti vrnemo denar.

In čeprav je smetenje teme pa zdaj tegale zanalašč ne bom pobrisal, bom pa naprosil tiste, ki sem jim pomagal pri težavah z računalniki, da še oni povejo svoje.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 11:57 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Potem te pa še enkrat prosim za tvoj naslov oz. mail da ti lahko pišem privat glede problema ki ga imam, jazi mam tvoj mail andrej.drobun(afna)gmail.com in nobenega drugega, daj povej če je to pravi naslov da ne bom pisaril nanj več ali pa mi napiši pravega, ker res že dolgo čakam na odgovor ali mi pa povej kam za boga milega te naj kontaktiram ??


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 11:59 
Pa dobro človek, a ti ne znaš brati? pisal sem ti na tvoj naslov ki ga imaš na triera.net. Ker nisem bil prepričan, da si pošto dobil, sem ti pisal še na tvoj g-mail naslov. in sebi na moj g-mail naslov. NAslov ki ga navajaš ni moj naslov in sploh ne vem, če dejansko obstaja - na forumu ga pa ne bom pisal, sploh pa ne v taki obliki z @, ker res nebi dobival po 200 kosov spama na dan.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 12:07 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Saj zato pa se ne moreva pogovorit ker nimam več tvojega pravega naslova, če praviš da je le ta napačen.. res ne vem kako se lahko s tabo še da drugače privat pogovorit , kar bi jaz zelo želel, ta tvoj mail imam v starem google talku na katerem sva se dosti pogovarjala, pa kaj je res tak problem s tvoje strani, da bi se na novem mojem google talku dobila ali kaj? Daj mi piši še enkrat na moj mail od triere.net, da ti lahko odgovorim na normalen način mimo foruma...prosim!


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 12:20 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Mimo grede Lado, sem ti v privatnem sporočilu napisal svoj naslov za pošto, če seveda veš, kje to sploh je na tem forumu. :wave:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 19:35 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Hvala bogu da še nekje obstaja ena duša, ki je pripravljena pomagat, Silvo še enkrat ti hvala, ti si pravi ded.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2012, 22:54 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Ja je bil kar ob pravem trenutku dež, da sva lahko vse skupaj sestavila, še več,. Naložila cumulus in s tem pridobila vleko letal po želji in bolj realistično. To me je pa Lado in z medklicem Andrej naučil. :wave:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 17 Avg 2012, 09:34 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Silvo, kljub temu da imam "težave s problemi", rad pomagam, če se le da, bi pa rad izkoristil priložnost in se na tem mestu zahvalil Andreju za novo temo, ki je meni v čast, sicer pa ali nista Fredy Miler in pa Damjan Murko tudi po noriji in zajebanciji postala zvezdi? Hvala še enkrat Andrej!


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 18 Avg 2012, 16:05 
Odsoten

Pridružen: 18 Avg 2012, 15:15
Prispevkov: 8
Ker je vaša tema taka, in vidim hudo kri, zaradi instalacije, sem se na tem mestu odločil, da napišem nekaj tudi sam. Sam uživam v letenju, vendar o programih in računalnikih vem bore malo, zato je na mestu, da se dobro preberejo navodila, ko pa ne gre drugače, je tukaj ponujena pomoč. Sam sem pobrkal, zaradi moje nevednosti, in slabega razumevanja instalacije, in moral instalirati na novo, čudi me pa nevolja tega uporabnika foruma, sam namreč, sem sem jo vedno dobil,od Andreja.
Zato bi svetoval le malo potrpljenja, nismo sami, ki imamo ta izdelek v uporabi in človek ne more bit dosegliv v vsaki uri in kadar se nam zljubi. Na tem mestu se lahko Andreju samo zahvalim, da ima živce in potrplenje, da ponovno pomaga, spet in spet, zato lahko rečem le to, da je meni nerodno, da človeka gnjavim, njega pa, kar se pomoči tiče, ga lahko samo pohvalim, in mu iskreno rečem HVALA !
Poglej malo bolje kam si pisal in komu, da ni tvoja napaka, da nimaš njegovega odgovora.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 18 Avg 2012, 21:11 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Kot je meni znano, ne eden, ne drug ne goji zamere, le pogovoriti se nista uspela. Ker Lado res nima znanja, sva začela najprej z nalaganjem servisnih popravkov 1 in 2. za fsx. Nato pa slo4fsx, za katerega je Lado pozabil, da je treba vnesti še popravek in drugi ključ, ki ga je seveda nekje založil. Sedaj mu dela in je brez potrebe to obkladanje. Nekateri pač potrebujejo, da jih vodiš za roko. Kot vem, sta eden drugemu dovolj pomagala, Lado je slikal objekte po štajerski, zato je prvi del tako lep, Andrej mu je pa pomagal na mnoge načine, amen.

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Avg 2012, 23:34 
Odsoten

Pridružen: 17 Dec 2010, 12:38
Prispevkov: 36
Fantje živjo,
pred kratkim sem naročil oba dela slo4fsx, naj vmes povem, da nisem ravno nepismen v računalništvu, pa vendar se mi je potek instalacije zdel kar zahteven oz. s takšnim se še nisem srečal. V nekaj korakih sem se zmedel in nisem vedel kako naprej. Sem pa po tistem ponovno prebral navodila in ugotovil, da sem en korak preskočil. In vendar sem potreboval pomoč. Kontaktiral sem dva naslova in sicer: naročilo@...., in podpora@....; Na obeh naslovih se mi je oglasil Andrej, hitro in korektno, kontaktiral sem ga dopoldne, tudi proti večeru. Vmes sva enkrat zaradi hitrejše komunikacije prešla na forumski chat. Na 10 poslanih vprašanj sem dobil vedno zelo hiter, enako kvaliteten in nič aroganten odgovor, enkrat mi je omenil da naj zasledujem dogajanje na forumu za podporo. Andreja ne poznam, ne vem ali je mlajši dečko ali resen možak, upam pa da se bova srečala in šla na pijačo :rotfl: , hvala Andreju in ekipi slo4fsx za izjemen izdelek, trenutno z instaliranim "okostjem" čakam na download "tkiva" :wink:
P. S. Delam v hudo resni firmi, imamo profi IT službo, podpora slo4fsx je enako kvalitetna!
Lep večer, darko


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 29 Avg 2012, 10:04 
Hvala Darko. Prav zaradi težav z namestitvijo prvega dela, smo pa v drugem delu zadevo poenostavili kolikor se je le dalo. Zaradi tega pa uporabniki na DVD-ju dobijo samo ogrodje, vse ostale stvari, ki bi znale kakorkoli zapletati zadevo bomo pa za drugi del izvedli na način, da uporabnikom dejansko ne bo treba narediti nič drugega, kot pritiskati na gumb "Naprej", vse ostalo bo pa izvedel namestitveni program.


Na vrh
  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 15 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group