Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 16:33

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 59 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 07 Jun 2012, 20:41 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
Danes, ko sem prišel domov sem prvo vprašal, če je pršlo kaj zame :) ......pa ni blo nič :( . A moram naslov poslat :?:
En malo provociram, ker zdaj sem pa še jaz med unimi, ki komaj čakajo in sprašujejo kdaj bo.... :rotfl: Pa da nebo pomote sem potrpežljiv tako ali tako v čakalnici.
Zdej pa brez heca :wink: . Hočem reči še enkrat. Res, hvala Andrej. Včeraj sem, kar težko zaspal :D


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Jun 2012, 10:40 
Odsoten

Pridružen: 06 Sep 2010, 14:56
Prispevkov: 13
živjo
Andrej , a je ljlj še kakih deset metrov zdignjena ali je že kak popravek, namreč jaz sem jo zbrisal dol.
hvala


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Jun 2012, 11:15 
Tale datoteka to uredi, ampak zdaj počakaj toliko, da dokončno uredim zadevo, kar naj bi pa res bilo danes do večera. Tisti, ki ste prenesli celotno datoteko, boste morali prenesti pa en majhen popravek.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Jun 2012, 11:59 
Tako, dokončna datoteka zastonjske verzije letališča LJLJ je zdaj na strežniku. Glede na to, da ni neka silna velikost,ne bom dajal popravka, ampak povsem novo verzijo. Pred namestitvijo tele zadnje pa ne pozabite odinstalirati prejšnje verzije.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Jun 2012, 09:48 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Jaz sem naletel na problem: vsi objekti so postavljeni povsem napačno, vse stoji sredi ploščadi, table na voznih stezah, skratka, prav nič se ne ujema. Instaliral sem 2x, pa je vedno enako.

Andrej, pa še za eno pomoč te bom prosil, ko bom imel kakšen povsem prost dan: bi še enkrat skupaj poskusila instalirat SLO4FSX 1. del, ker mi to nikakor ne uspe. Počutim se, kot da bi prvič v življenju karkoli inštaliral in ne, kot da se s tem ukvarjam že vrsto let.

Ali ima kdo kakšne slabe izkušnje z Win7 64 bit in scenariji?

Jaz imam naloženih že za več kot 60GB dodatkov, vse deluje ok, le pri Slo mi pa ne gre, ne plačljivo, ne brezplačno. #-o

Zaenkrat je v FSX moja baza Italija, saj so Slo letališča popolnoma neuporabna. Help me! :help:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Jun 2012, 10:08 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Jaz nimam nobenih težav na omenjeni 7 64

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Jun 2012, 12:54 
Prav zaradi takih vprašanj so bile vse namestitve preden so ugledale luč javnosti preverjene na vseh mogočih operacijskih sistemih na katerih deluje FSX, torej XP, win7, obe verziji, celo na windows vista, obe verziji, čeprav si ne znam predstavljati, kdo bi visto sploh še uporabljal.

Igor , kot vse kaže, si nekje zgrešil nek korak pri namestitvi. Za to, da to urediva pa ne rabiš ravno celega dne, največ pol ure.
Sporoči mi nekaj ur prej na support[afna]slo4fsx.si, kdaj imaš tiste pol urice časa in bova uredila.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Jun 2012, 19:27 
Odsoten

Pridružen: 17 Maj 2012, 22:07
Prispevkov: 58
Meni Slo4FSX na Win7 64bit dela brez težav.

Me pa zanima glede tega zastonjskega LJLJ: na Slo4FSX strani piše, da NI kompatibilen s scenarijem Slo4FSX part1 in da bo še boljša verzija LJLJ vključena v Slo4FSX part2.

Slo4FSX part2 mislim kupit, toda bi pa preizkusil tudi zastonjski LJLJ, pa me zanima, če je zares nekompatibilen s prvim scenarijem (oz. kakšni problemi lahko nastanejo), in če se mi torej zato sploh ne splača nalagati LJLJ, ampak je bolje, da kar počakam na Part2?


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Jun 2012, 22:01 
Čisto po pravici povedano - v bistvu je povsem kompatibilen s prvim delom scenarija, problem bo nastal po izidu drugega dela, ko pa ne bo več in bo potrebno tistim uporabnikom, ki bodo nabavili drugi del pred namestitvijo tega obvezno odstraniti free verzijo LJLJ.
Po mojih izkušnjah pa žal povprečni uporabniki ne berejo NIČ, samo veselo pritiskajo na gumb "naprej".
Ko pa se nekje zalomi, potem so pa polni obtožujočih vprašanj. V izogib tega enostavno najraje napišem - ni kompatibilno.
Pa ne, da nebi hotel pomagati, ampak že s tem, ko to pišem, si nakopavam težave na glavo. Zadeva je zasnovana tako, da bo pred namestitvijo zahodnega dela SLO4FSX dejansko treba obvezno odstraniti free verzijo pred začetkom namestitve drugega dela - če to ne bo narejeno, bo "štala".


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 14 Jul 2012, 19:56 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Igor , kot vse kaže, si nekje zgrešil nek korak pri namestitvi. Za to, da to urediva pa ne rabiš ravno celega dne, največ pol ure.
Sporoči mi nekaj ur prej na support[afna]slo4fsx.si, kdaj imaš tiste pol urice časa in bova uredila.


Andrej, hvala ti za odgovor. Zanesljivo sem ga nekje kiksnil, saj sva prvič dodatek brez problema namestila. Trenutno sem malo več na realnem LJLJ zaradi dopustov in mnogih nočnih, bom si pa ob prvi priložnosti vzel čas za namestitev SLO, saj FS brez SLO zame skorajda ni smiseln. Se slišiva Andrej! Kar pa se tiče FSX 2. del.... Počakaj, da nam preuredijo hangar SO letal, da bom vsaj videl pisarno mojega dispatch-a v virtual world-u ... :rotfl:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 15 Jul 2012, 14:27 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Libero, glede čakanja na spremembe, ki so se zgodile po raznih letališčih se boš moral v vrsto postavit in ti lepo počakat, smo drugi malo pred tabo ampak mislim da po drugi strani nima smisla sploh na to čakat, ker bo potem drugi del prišel na svetlo v letu 2013.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 15 Jul 2012, 20:53 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Lado, sem pa tako zelo lepo potrpežljiv, da ne bo panike... :wink:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 17 Jul 2012, 10:07 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Ja saj maš prav, tukaj očitno res ni druge pomoči kot pa eno samo čakanje..


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 31 Jul 2012, 21:41 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Je slučajno kdo tako prijazen in bi mi pomagal naložiti slovenijo 1 del, nikakor me ne spusti skozi pri koraku, ko moraš vpisati company, tam ne vem kaj vpisati, imam namreč drugi računalnik in moram vse jovo na novo nalagati, vem da bo zopet štala glede tega, saj človek več ne ve kam se naj obrne brez da te kdo ne nadre..


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 31 Jul 2012, 21:45 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Brez, da te kdo nadere :mrgreen: pojdi na tale forum, pa boš vse zvedel http://www.slo4fsx.si/forumslo/index.php

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 31 Jul 2012, 22:27 
Ej, res ne vem, zakaj sploh vlagam v lastni strežnik, plačujem domeno, pasovno širino, vzdržujem in se boksam z SQL-om in tako dalje. Očitno čista izguba časa in denarja.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 01 Avg 2012, 08:22 
Odsoten

Pridružen: 13 Jul 2007, 10:51
Prispevkov: 117
pa boš vse zvedel http://www.slo4fsx.si/forumslo/index.php

tam so samo pohvale :D


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 01 Avg 2012, 08:50 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Če mu ne bo nerodno vprašati, Ucman, ob registraciji pa se mu odprejo še dodatne teme:)

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 01 Avg 2012, 09:19 
In imamo spet še eno temo nasmeteno, naslov teme je " Brezplačne datoteke s področja Slovenije za FS X" in ne "kje je forum za podporo izdelka SLO4FSX.


Na vrh
  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 59 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group