Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 29 Mar 2024, 01:21

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 231 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 10 Dec 2013, 00:17 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
LJPZ z FSX na avsim http://library.avsim.net/search.php?Sea ... &Go=Search

Dela na vseh položajih :D FSXDefault in SLO4FSX


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Dec 2013, 09:06 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Lepo si tole skompletiral =D>

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Dec 2013, 10:41 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
LJLJ.FSX prijazna do FPS :) http://library.avsim.net/search.php?Sea ... &Go=Search


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Dec 2013, 13:25 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Nov 2006, 14:13
Prispevkov: 495
Kraj: Ljubljana
Končno nekaj bolj "Brniškega" :D

_________________
Ahhhh! the madness of cockpit builders will never end.
SIMon A320


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Dec 2013, 22:22 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Malo zimske idile na Bledu..


Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Dec 2013, 23:20 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Počasi bo na voljo tudi Postojna

Slika

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 12 Dec 2013, 21:48 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Bravo, vse bolj je podobna originalu..Silvo zakaj pa jaz ne morem nobene slike več dodat, sem sinoči eno gor dal pa še kar ni prenešena?


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 12 Dec 2013, 21:59 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Vsak jo lahko pogleda, kdor želi, kako jo pa dodaš na forum, je pa druga stvar...

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 12 Dec 2013, 22:16 
Odsoten
Nadzornik
Uporabniški avatar

Pridružen: 24 Dec 2003, 21:16
Prispevkov: 1396
Kraj: Kranj
Lado, sinoči je bilo nekaj težav s pošiljanjem prispevkov na forum.
Boš moral kar ponoviti vajo, če želiš, da bo slika vidna, kajne? :oops:

_________________
Že Slikalet in še vedno z vami ali brez vas!


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 12 Dec 2013, 22:26 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
To pa se mi je sedaj že kar nekajkrat zgodilo da ni šlo slike gor dat, čudno..


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 13 Dec 2013, 14:51 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Končna podoba Postojne, par kiksov, naslednjič bo bolje :mrgreen:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 14 Dec 2013, 00:10 
Odsoten

Pridružen: 10 Avg 2011, 22:39
Prispevkov: 86
Kraj: Maribor
zelo lepo narejen ljpz

hvala lepa!

_________________
Slika


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 15 Dec 2013, 01:13 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
No, vsaj nekaj se premika na področju scenarija za Slo 4 FSX...

Ampak, jaz s tem nikakor nisem zadovoljen!!

Ok, doslej nisem komentiral nič, bil sem le pristranski poslušalec, bralec prispevkov v tej temi, le tihi sledilec celotnega dogajanja na področju scenarija za FSX. Zdaj imam pa dovolj vsega, v vseh pogledih, tako na ekonomsko - političnem nivoju te države (a o tem ne bomo tukaj [-X ), na nivoju vsesplošnega nategovanja vsakogar, ki ima pet minut časa, o scenariju Slo4Fsx, o vsesplošnem dogajanju (oz. nedogajanju) v virtualnem svetu flight simulatorja, skratka ... #-o

Da se najprej lotim scenarija: kar se tiče Slo, imam eno samo skropucalo, ki ni zgled mojega splošnega odseva FSX. Vzhodni del je tak (ok, je lep dodatek, ki pa se ne ujema z zahodnim delom), zahodni tak, ki se nikakor ne ujema ne z vzhodnim delom, ne s scenariji sosednjih pokrajin. Nimam letališč, nimam LJLJ (čeprav bo šel zdaj zdaj FSX skorajda v zaton), vse skupaj je tako zakomplicirano instalirano, da imam prav težavo zdaj vse odstranit in stanje povrnit na stanje pred namestitvijo Slo4Fsx W, na predstavitvah simulatorja letenja za domače uporabnike pri meni doma se Slo izogibam kot hudič križa, pa čeprav želijo vsi videti Slovenijo in Ljubljansko letališče in, glej ga zlomka, leteti prav od tam! Skratka nulla, niente, zero!! Ne bom nikogar krivil, obtoževal ali na kogarkoli kazal s prstom, a kot uporabnik, kot stranka, zahtevam tisto, kar sem plačal in kar pričakujem! Na ostalih portalih (Aerosoft, Simmarket, ipd...) sem pustil na stotine Evrov, vedno dobil, kar sem kupil, s stalno polno podporo in stalnimi nadgradnjami. Kot stranka, pričakujem in zahtevam popolno podporo in ravnanje z menoj kot se to spodobi! Toisto pričakujem pri scenariju Slo4Fsx. Plačal sem tako E kot W del. Zahtevam tisto, kar sem kupil! Izdelek in podporo. Nočem nečesa na pol. Nočem nekaj, kar kvari splošen izgled celote! Me prav nič ne briga, če se nekdo zakalkulira, ali če iz takšnih in drugačnih razlogov nečesa ne more izpeljati do konca! To ni moj problem! Jaz samo pričakujem in zahtevam tisto, kar mi pripada in kar sem plačal.
Ok, zdaj imamo nek začasni "dodatek" LJLJ, ki ga je naredil Andrej (pravilne parkirne pozicije za on-line letenje), imamo ta in oni brezplačni dodatek, same pohvale je vreden trud Silva in Iztoka pri iskanju rešitve "vmesnega obdobja". Ampak fantje, to ni to! Jaz nisem plačal tega! In kaj naj zdaj?? Kaj naj vse skupaj požrem? Naj se zdaj spet ukvarjam s odstranjevanjem in nameščanjem tega in onega dodatka, še kakšen fajl pokvarim in da se mi začne vse skupaj še sesuvat? Po dveh letih "pedenanja" FSX?? Prosim za konkreten odgovor kaj lahko pričakujem! Pa brez izgovorov in streljanja vsepovprek prosim!

Žal ugotavljam, da je tudi virtualna skupnost Slovenije (z nekaj izjemami) vedno bolj odraz vsesplošnega stanja duha v tej res čudni državi. To se nanaša tudi na nekaj zares zanimivih zgodb obnašanja nekaterih posameznikov, o katerih tu ni bilo nikoli govora... Pa saj prebirajo tudi ta forum, ali pač... :---)

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Dec 2013, 00:35 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Bravo Silvo in Iztok! Tako malo dobre volje je potrebne, da se razveseli ljudi! Pa tako malo dobre volje je potrebne... Kako je življenje lahko enostavno! Imam pa še vedno problem! Ne uspe mi odstraniti starih objektov iz LJLJ, so kar eden prek drugega, čeprav sem poizkusil odstranit že vse mogoče LJLJ vsepovsod po scenariju. Kam naj pogledam, kaj naj odstranim, da ne bo prekrivanja?

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Dec 2013, 14:15 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Ja v bistvu je Iztok v svoji vnemi malo preveč datotek izbrisal, tudi tisto, ki default objekte odstrani.

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Dec 2013, 14:34 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Je pa kompatibilno samo z SLO4FSX zahodni del, drugače boste imeli gozd na stezi proti B

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Dec 2013, 19:53 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Silvo in Iztok, hvala za vajin zelo pomemben prispevek Slovenski virtualni skupnosti! =D> Seveda hvala tudi našemu Gorchiju, ki je dovolil uporabo njegovih avtorskih pravic za potrebe FSX-a. Vsaj zaenkrat imamo tako težko pričakovano LJLJ za FSX, z res prijaznimi FPS-ji. Res preproste so lahko zadeve v življenju, le če se je nekdo loti s prave strani in s pravo voljo! Zdaj vsaj nekako izgleda vse skupaj. Meni res ni fora letet na LJLJ če ni scenarija. Vedno letim samo na tista letališča, katerih dodatki so nameščeni. Pač mi je izgled zelo pomemben; stabilno delovanje celotnega sistema, sam izgled simulatorja, zvok, vibracije in ostali dodatki, ki sam simulator naredijo še bolj privlačen. Zato mi je ta dodatek tako pomemben. Pa še delam na Brnk, sem sploh občutljiv na scenarij... #-o

No, zdaj se z veseljem vračam z dooooolgega začasnega dela v LSZH v domačo bazo, na LJLJ. :D

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Dec 2013, 20:26 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Prave pozicije tako za fs9 in fsx so pa Andrejeve =D> dreves ni veliko, pa bolš za FPS, da jih ni, ker sem jih posadil, pa močno upočasni zadevo.
Se pa opravičujem za utripanje textur, pač amatersko delo :mrgreen:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 16 Dec 2013, 21:05 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Se pa opravičujem za utripanje textur, pač amatersko delo


Bom jutri preizkusil, mani danes ni nič utripalo. Že ves večer pa močno utripa gosta megla na realnem LJLJ... #-o

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2013, 14:27 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Mar 2003, 13:40
Prispevkov: 988
Kraj: Ljubljana
Samo eno vprašanje

Sedaj imam na svojem računalniku LJLJ, ki pride z zahodnim delom SLO4FSX. Ali se ta nova zadeva samo naloži čez, ali je potrebno kaj več motovilit in najprej odstranit Andrejev LJLJ?

LP M


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 231 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group