Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 23:13

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 18 Jan 2004, 13:07 
Odsoten

Pridružen: 18 Jan 2004, 12:57
Prispevkov: 1
Pozdravljeni!

Vas guru Goran Brumen me je po prijazni dobrodoslici v vase zdruzenje naprosil, da napisem kaj o X-Plane-u na VatSim mrezi.

Tako. Nekaj dni nazaj je za X-Plane izsel prvi PublicBeta klient za mrezno letenje imenovan XSquawkBox. Deluje od verzije X-plane 670 naprej, jaz ga poganjam na verziji 7.30.
Zadeva zgleda deluje kar solidno. Do sedaj sem opazil le 2 bug-a. Zgodi se, da po cca pol ure letenja zamrzne merilec hitrosti (airspeed indicator), v nepravilnih (random) casovnih obdobjih pa pod aktiviranemu avtopilotu v kateremkoli nacinu le-ta trimer postavi in blokira v skrajnem zadnjem polozaju. Avion zato postane nevodljiv...
Voice konverzacija deluje zaenkrat brez tezav.

Na www.x-plane.org dobite linke do developers' forumov, ker se ze prijavljajo bug-i. Do aprila naj bi se zadeve postimale...

Mislim, da bi lahko v tej temi vsi vi, ki ste v VatSim-u bolj izkuseni od mene lahko z vprasanji in navananju morebitnih tezav, s katerimi se srecujete v MSFS in Vatsim mrezi, postavili kaksno vprasanje in komentirali. Tako bi si lahko ustvarili sliko, ali sploh obstaja kaksna razlika med Vatsim letanjem na FS in X-plane-u.
Lep pozdrav

Tine.


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Jan 2004, 14:20 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:16
Prispevkov: 272
Kraj: Ljubljana
Tine pozdravljen!

Je prav fino, da bomo lahko Austinovo kreacijo končno drajvali tudi po virtualnem nebu..to moram probat..


lp

Miro


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group