Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 19 Mar 2024, 06:35

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Kaj narediti? (Anketa je informativnega značaja.)
Glasovanje se je zaključilo dne 01 Avg 2007, 19:38
Premakniti poti za voženje južneje 38%  38%  [ 10 ]
Upoštevati default MS napako 62%  62%  [ 16 ]
Skupaj glasov : 26
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jul 2007, 21:38 
Odsoten
Admiral
Admiral
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Avg 2005, 16:09
Prispevkov: 1059
Kraj: Cerkno
Kot sem že rekel, vi ste avtorji, naredite kakor hočete - rezultati ankete sicer ne govorijo vam v prid, pa pustimo take malenkosti ob strani...

_________________
Boštjan


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jul 2007, 21:41 
Odsoten

Pridružen: 08 Maj 2003, 22:49
Prispevkov: 1652
- Goran, se pravi, popravljena bo SLO2004 in Free LJLJ za FS9 tako, da se bo MS napaka še naprej upoštevala, spremenjene bodo parkirne pozicije glede na zdajšnje stanje. (Imaš v mislih tudi fingerje?)

- V FSX pa bo TWY premaknjen glede na ortofoto in ko bodo ljudje online začeli prehajati na nov FSX scenery, nekateri pa pač ne bodo kupovali FSX, bo online problem. Naj obliko LJLJ na radarjih zamenjamo za FSX varianto ali pustimo na FS9?

- Po tranziciji na FSX, kakor praviš, da se dogaja in naj bi se v pol leta zgodila (recimo), bodo nekateri uporabljali Andrejevo LJLJ, drugi ne. Tale bistven 100m premik med FS9 in FSX pa bo ostal tako pri free verzijah kot pri payware za oba simulatorja. Mogoče sem kaj spregledal, vendar nisem zasledil odgovora na to, kako se online tem odstopkom izognit. Andrej je govoril o Notamu v Ivao diviziji, ki bi ponuja popravek:
Citiram:
Ne vem a je res tak problem napisati med NOTAM-e na IVAO sekciji, da vecina uporabnikov uporablja free scenery LJLJ in polinkati zadevo, jo bodo vsi z veseljem uporabljali in se s tem dolgorocno izogniti tezavam

To sem jaz razumel kot popravek FS9 na Andrejev nov scenery za FSX za omogočanje normalnega taxiranja, katerega naj bi tujci sneli - in upošteva premik v fs9 in X.


Citiram:
Gorchi napisal/-a:
Za FS2004 pustimo reči z M$ napako, za FS X pa se naredi zadevo postavljeno kakor se gre.

To pomeni, da uporabniki FS9 ne bomo mogli več taksirati pravilno glede na online ATC in nista nič rešila, oz. ni kompromis.
Kompromis bi bil, da naredita popravek za SLO2004 in free LJLJ tudi za FS9 - če že premikata zadeve v FSX.
Gorchi napisal/-a:
In kdo je rekel, da se to ne bo zgodilo?

Si tu mislil na kompenzacijo napake med FSX ortofoto in FS9 ali le o parkirnih pozicijah na apronu. Bistvena težava online je 100m premik TWY med FS9 in X in ne toliko sami parkingi. Online zaradi sceneryjev večina še vedno uporablja FS9 in ga tudi bo v naprej.

Gorchi napisal/-a:
Mimogredice, prvič sem se vozil za Follow Me in moram reči, da je to feeling brez primere

In če bosta za FS9 popravila le parkinge, TWY-A in apron pa premaknila le v FSX, follow me-ja ne bo več na LJLJ, prav tako verjetno ne LJLJ_GND, vprašljivo je tudi, komu se bo dalo zaj... s TWR pozicijo.
Najbolj črn scenarij vajinih premikov TWY v FSX, če za sabo ne popravita zadev v FS9 in zadevo sinhronizirata bo ta, da bo tovrstno neskladnje močno odbijalo člane h kontroliranju takega "letališča" saj ne vemo, ali naj zaslone prilagodimo na FSX ali ne. Teli člani, ki sedaj kontrolirajo niso ravno navdušeni nad odstopki, zato kot tim ATC-jev na Ivao pričakujemo konkretnejše popravke FS9 free/pay in FSX free in sinhronizacijo tovrstnega premikanja TWY-A v FSX. Novim članom sam ne bom razlagal zakaj polovica letal vozi drugače (100m čez zgradbe ali po travi) - tovrstno neskladje bo ljudi odbijalo - kontrole bo vse manj - posledično še pilotov.

Igor K. je IVAO-SI diviziji zagotavljal, da kluba VLS brez nas ni, da smo bistveni pri zagotavljanju znanja o procedurah itd. Ker od vaju obeh nisem dobil odgovora, da se premik TWY bo sinhroniziral v obeh simulatorjih, ampak govorita le o parkingih, se iz tega jasno vidi, da se na online razmere požvižgata, oz. kritik na račun enostranskega premikanja ne jemljeta dovolj resno, v primeru premika, pa za sabo nista pripravljena popravit nastale škode za online letenje. (Andrej sicer ni član KVLS, kolikor mi je znano.)


P.S.: Naslov teme je bil "kaj narediti". Sprašujem se, zakaj sploh sprašujeta "kaj narediti", če vedno naredita po svoje?

_________________
Vito Persoglia, SI-DIR
IVAO Slovenija
http://www.ivao.si


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2007, 00:23 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Igor K. je IVAO-SI diviziji zagotavljal, da kluba VLS brez nas ni, da smo bistveni pri zagotavljanju znanja o procedurah itd.



Hja, kakšno pa je virtualno letenje brez organizacij,ki za to skrbijo?

Osebno skrbno spremljam pričujočo debato, nocoj sem si vse še enkrat prebral in preštudiral. Rekel bi takole, pa kakorkoli že: jaz osebno bom nadgradil popravke Slo 2004, kupil pa bom tudi Slo za FSX in v kratkem si bom snel IVAP z MTL za FSX, saj mi dela kar precej lepo. Očitno bo tu problem v prehodnem obdobju in sicer med 9 in 10. FS 2004 in FS X očitno ne bosta usklajena, pa bomo to kar takoj preizkusili, ko izide Andrejeva verzija; jo bom takoj naložil in poletel on-line, pa bomo videli, kaj se bo zgodilo, kje bom taksiral, kako me bodo videli ostali piloti in kako me bo videl radar ... Vprašanje: kako bomo uskladili obe verziji v prehodnem obdobju, da bo volk sit in koza cela? Torej, prišel bom trenirat s FSX na LJLJ z vsemi popravki za 2004 in novim scenarijem za FSX. Kako me bodo videli tisti na 2004 in tisti na FSX?

Osebno razumem Andreja in Gorana, da želita stvari izpeljati kot se šika in kot zares stojijo. Po drugi strani razumem Vita in njegovo skrb glede neusklajenosti ene in druge verzije. Tu bo resnično potreben kompromis, resnično bo potrebno najti pravo, sprejemljivo rešitev. KVLS, IVAO in VATSIM združujemo nekaj, kar marsikdo ne razume: virtualno letenje; to pa ni isto kot off-line letenje. Vsi vlagamo v skupno delovanje veliko truda, ne porušimo tega; vedno obstaja neka rešitev ... in rešitev bo morala obstajati tudi za to prehodno obdobje ... po eni strani ne bi rad vozil po travi (pa tudi če sebe ne vidim), po drugi strani pa bi ne videl rad LJLJ letališča kot nekaj povsem nerealnega ...

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2007, 08:30 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Šerif napisal/-a:
- Goran, se pravi, popravljena bo SLO2004 in Free LJLJ za FS9 tako, da se bo MS napaka še naprej upoštevala, spremenjene bodo parkirne pozicije glede na zdajšnje stanje. (Imaš v mislih tudi fingerje?)

Jap, samo nedelujoče, če se izda zadeva v doglednem času.

Šerif napisal/-a:
- V FSX pa bo TWY premaknjen glede na ortofoto in ko bodo ljudje online začeli prehajati na nov FSX scenery, nekateri pa pač ne bodo kupovali FSX, bo online problem. Naj obliko LJLJ na radarjih zamenjamo za FSX varianto ali pustimo na FS9?

- Po tranziciji na FSX, kakor praviš, da se dogaja in naj bi se v pol leta zgodila (recimo), bodo nekateri uporabljali Andrejevo LJLJ, drugi ne. Tale bistven 100m premik med FS9 in FSX pa bo ostal tako pri free verzijah kot pri payware za oba simulatorja. Mogoče sem kaj spregledal, vendar nisem zasledil odgovora na to, kako se online tem odstopkom izognit. Andrej je govoril o Notamu v Ivao diviziji, ki bi ponuja popravek:
Citiram:
Ne vem a je res tak problem napisati med NOTAM-e na IVAO sekciji, da vecina uporabnikov uporablja free scenery LJLJ in polinkati zadevo, jo bodo vsi z veseljem uporabljali in se s tem dolgorocno izogniti tezavam

To sem jaz razumel kot popravek FS9 na Andrejev nov scenery za FSX za omogočanje normalnega taxiranja, katerega naj bi tujci sneli - in upošteva premik v fs9 in X.

Okej, kaj bi pa naredil, če bi M$ izdal FS X s taxiwayi in vsem ostalim končno točno? Potem bi pa prosili za popravek, da bodo te reči poštimane tako kot je bilo v FS2004 oz. v Sloveniji FS 2004. Lej enkrat je treba tega naresti konec in predvidevam, da bo LJLJ (pa še katero drugo letališče) za FS X postavljeno na ortofotoposnetek. Ortofotoposnetka pa ne moreš več nategovati tako kot dosedaj. In da smo si na jasnem, tu ne gre samo za parkinge, tu gre za premik in uskladitev vsega skupaj, torej TWY A, TWY K, TWY F, TWY P in TWY N, ter seveda parkirnih ploščadi (vseh) skupaj s parkirnimi pozicijami.

Šerif napisal/-a:
Citiram:
Gorchi napisal/-a:
Za FS2004 pustimo reči z M$ napako, za FS X pa se naredi zadevo postavljeno kakor se gre.

To pomeni, da uporabniki FS9 ne bomo mogli več taksirati pravilno glede na online ATC in nista nič rešila, oz. ni kompromis.
Kompromis bi bil, da naredita popravek za SLO2004 in free LJLJ tudi za FS9 - če že premikata zadeve v FSX.
Gorchi napisal/-a:
In kdo je rekel, da se to ne bo zgodilo?

Si tu mislil na kompenzacijo napake med FSX ortofoto in FS9 ali le o parkirnih pozicijah na apronu. Bistvena težava online je 100m premik TWY med FS9 in X in ne toliko sami parkingi. Online zaradi sceneryjev večina še vedno uporablja FS9 in ga tudi bo v naprej.

Gorchi napisal/-a:
Mimogredice, prvič sem se vozil za Follow Me in moram reči, da je to feeling brez primere

In če bosta za FS9 popravila le parkinge, TWY-A in apron pa premaknila le v FSX, follow me-ja ne bo več na LJLJ, prav tako verjetno ne LJLJ_GND, vprašljivo je tudi, komu se bo dalo zaj... s TWR pozicijo.
Najbolj črn scenarij vajinih premikov TWY v FSX, če za sabo ne popravita zadev v FS9 in zadevo sinhronizirata bo ta, da bo tovrstno neskladnje močno odbijalo člane h kontroliranju takega "letališča" saj ne vemo, ali naj zaslone prilagodimo na FSX ali ne. Teli člani, ki sedaj kontrolirajo niso ravno navdušeni nad odstopki, zato kot tim ATC-jev na Ivao pričakujemo konkretnejše popravke FS9 free/pay in FSX free in sinhronizacijo tovrstnega premikanja TWY-A v FSX. Novim članom sam ne bom razlagal zakaj polovica letal vozi drugače (100m čez zgradbe ali po travi) - tovrstno neskladje bo ljudi odbijalo - kontrole bo vse manj - posledično še pilotov.

Sliši se smiselno, da bi hkrati z novo verzijo LJLJ za FS X prišel še zadnji popravek za FS2004, ki stvari postavi točno po ortofoto posnetku in ostalih načrtih.
Igor K. je IVAO-SI diviziji zagotavljal, da kluba VLS brez nas ni, da smo bistveni pri zagotavljanju znanja o procedurah itd. Ker od vaju obeh nisem dobil odgovora, da se premik TWY bo sinhroniziral v obeh simulatorjih, ampak govorita le o parkingih, se iz tega jasno vidi, da se na online razmere požvižgata, oz. kritik na račun enostranskega premikanja ne jemljeta dovolj resno, v primeru premika, pa za sabo nista pripravljena popravit nastale škode za online letenje. (Andrej sicer ni član KVLS, kolikor mi je znano.)

Šerif napisal/-a:
P.S.: Naslov teme je bil "kaj narediti". Sprašujem se, zakaj sploh sprašujeta "kaj narediti", če vedno naredita po svoje?

Naslov je veljal, dokler ni prišel Andrej s kompromisno rešitvijo. Mogoče pa bi dali še eno možnost v anketo pa jo izvedemo ponovno?
Sicer pa vse skupaj je izzvenelo kot dialog med Tabo, Andrejem in mano, praktično brez komentarjev drugih, kar pa tudi ni prav.

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2007, 08:32 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
oldrockster napisal/-a:
Jaz imam lahko do naslednjega konca tedna gotovo letalisce LJLJ za FS X - tocen AFCAD + tocen razpored in dimenzije objektov (vkljucno s fingerji) v ne photoreal izvedbi, torej z uporabo default in AG objektov kot free verzijo.

Ne hiti s tem, počakaj prosim do nadaljnega. Uporabnikov FS X online in sicer še ni tako veliko in zavlačevanje tukaj je bolj taktične narave :wink:

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2007, 11:06 
Ne vem zakaj bi cakal na karkoli, saj en tocen AFCAD LJLJ za FS X ne more nikomur skoditi. Sicer pa, kot ze receno - nihce nikogar v nic ne sili, nikjer ne pise, da morate karkoli "snemati", instalirati ali uporabljati. Sploh ne vem zakaj se prerekamo in izgubljamo cas in energijo - kot da drugi razvijalci sceneryev koga kaj vprasajo, ko se odlocajo kaj in kako bodo naredili? Gorchi, pa se en detalj - jaz pri izdelavi AFCAD-a za LJLJ sploh ne bom uporabil ortho ozadja ampak bom dejansko operiral s koordinatami posameznih tock, da se v celoti izognem kakrsnikoli napaki pri skaliranju slike kot podlage, sploh bom pa delal z Lee Swordy-jevim programom dodatne funkcionalnosti bom pa kar "na roke" zmetal not.


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2007, 19:54 
Odsoten

Pridružen: 23 Dec 2003, 17:10
Prispevkov: 648
Kraj: Ljubljana
oldrockster napisal/-a:
Ne vem zakaj bi cakal na karkoli, saj en tocen AFCAD LJLJ za FS X ne more nikomur skoditi. Sicer pa, kot ze receno - nihce nikogar v nic ne sili, nikjer ne pise, da morate karkoli "snemati", instalirati ali uporabljati. Sploh ne vem zakaj se prerekamo in izgubljamo cas in energijo - kot da drugi razvijalci sceneryev koga kaj vprasajo, ko se odlocajo kaj in kako bodo naredili? Gorchi, pa se en detalj - jaz pri izdelavi AFCAD-a za LJLJ sploh ne bom uporabil ortho ozadja ampak bom dejansko operiral s koordinatami posameznih tock, da se v celoti izognem kakrsnikoli napaki pri skaliranju slike kot podlage, sploh bom pa delal z Lee Swordy-jevim programom dodatne funkcionalnosti bom pa kar "na roke" zmetal not.


Ewo saj to je to! Bravo Andrej, nihče ne bo silil, da se za online uporablja novi REALNI dodatek (AFCAD zaenkrat).


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2007, 20:51 
Odsoten

Pridružen: 08 Maj 2003, 22:49
Prispevkov: 1652
Citiram:
Okej, kaj bi pa naredil, če bi M$ izdal FS X s taxiwayi in vsem ostalim končno točno? Potem bi pa prosili za popravek, da bodo te reči poštimane tako kot je bilo v FS2004 oz. v Sloveniji FS 2004. Lej enkrat je treba tega naresti konec in predvidevam, da bo LJLJ (pa še katero drugo letališče) za FS X postavljeno na ortofotoposnetek. Ortofotoposnetka pa ne moreš več nategovati tako kot dosedaj. In da smo si na jasnem, tu ne gre samo za parkinge, tu gre za premik in uskladitev vsega skupaj, torej TWY A, TWY K, TWY F, TWY P in TWY N, ter seveda parkirnih ploščadi (vseh) skupaj s parkirnimi pozicijami.
------------------------------------------------------------
Sliši se smiselno, da bi hkrati z novo verzijo LJLJ za FS X prišel še zadnji popravek za FS2004, ki stvari postavi točno po ortofoto posnetku in ostalih načrtih.


Kot sem že rekel, sem za realnost, če to ne povzroči dolgotrajne škode za online realno prikazovanje letal.
Ker bo FSX vseboval ortofoto pozicije aprona in TWY-A, lahko to online sprejmemo le, če se ta 100m premik izvede čimbolj spretno, brez hudih posledic. tranzicija med FS9 in FSX bo dolga - trajala bo gotovo še 3 leta - to pa je preveliko obdobje za zmešnjavo, ki jo za sabo potegne 100m razlika.
Če bi hoteli zadevo izpeljati čimbolje, bi morali storiti sledeče:
1.) Trenutno FS9 uporablja 95% pilotov, čez 3 leta jih bo recimo še 5%.
Ker so trenunto FS9 v hudi večini, bomo težko dosegli zadovoljiv dolpoteg popravkov zdajšnjega aprona in TWY-A na pozicijo ortofotoposnetka, tudi če vidva dejansko naredita popravek SLO2004 in Free FS9 LJLJ na ortofoto pozicijo aprona in TWY-A. Uporabniki Andrejeve LJLJ za FSX bodo tako še nekaj časa v manjšini, zato bi v bistvu potrebovali popravek Andrejeve FSX LJLJ za online sinhronizirano letenje, dokler se FSX online ne uveljavi večinoma.
2.) Ko bo populacija uporabnikov FSX online dosegla večino, pa bi lahko šele rekli, da je ortofoto pozicija objektov sedaj pravilna za uporabo online in ne več MS-jeva ter zahtevali od FS9 uporabnikov, da snamejo popravek SLO2004 in Free FS9 LJLJ, da bodo lahko taxirali sinhronizirano.

Kako spretno bomo online izvedli to spremebo je odvisno od vajine angažiranosti in posluha za tovrstno letenje.

_________________
Vito Persoglia, SI-DIR
IVAO Slovenija
http://www.ivao.si


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2007, 21:58 
Odsoten

Pridružen: 23 Dec 2003, 17:10
Prispevkov: 648
Kraj: Ljubljana
No te zadnji predlogi pa so boljši sam povzorči dosti dela, ter tudi zmešnjave, bi bilo pa mogoče. Se pa strinjam, da FSX bo popularen čez kako leto šele (če ne bo že FSXI prišel takrat).


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 12 Jun 2011, 16:47 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Da ne bo kdo mislil, da vozim po travi :mrgreen:

Slika


Slika
parkirna mesta so pa od fs9 in fsx:wave:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2013, 21:10 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Počasi bodo prave pozicije :wink: kot v fsx ne pa tako lepe kot v Goranovem :oops:

Slika

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2013, 22:49 
Če dejansko misliš narediti verzijo za FS9, se dogovori z Goranom, od mene pa lahko dobiš AFCAD verzijo, ki je dejansko identična z FSX-om. Goranu sem jo ponujal že pred približno pol leta - imam pripravljeno.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2013, 23:09 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Super, Goranu sem pisal in čakam odgovor. Tale ADE mi je začel nekaj nagajati. Pojavijo se neki sivi madeži, ki se jih ne da več odstranit in posledično ne vidim več slike spodaj :evil: Potem grem v drug program AFX , tam pa k sreči madežev ni, je pa težava s sliko za podlago :evil:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2013, 23:17 
Izogibaj se AFX-a, je zelo hroščast in ti bo naredil štalo! Jaz ti lahko kar naredim LJLJ.bgl kompatibilen z FS9, da ne boš imel še s tem težav.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2013, 23:33 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Zaenkrat z Afx som rešujem vse, kar Ade ne naredi. Npr. narišem taxi črte in jih v fs9 ni, ponovim z Afx in črte so, pa še fs9 ni treba ugašat za pogled novosti.

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2013, 00:05 
Če mešaš isto datoteko med obema programoma, bo posledično zagotovo ratala štala - sicer pa, če prav razumem, jo že imaš.
Za povrhu se pa pozicije iz google-eartha ne ujemajo 100% z dejanskimi. O tem, ali je to narejeno namenoma, nebi razglabljal, ampak sem opazil, da se na določenih področjih(povsod, kjer je kakšen strateški objekt) zadeve ne pokrivajo. Napaka sicer ni velika, je pa zaznavna. Pomeni, da sploh ni nujno, da bodo zadeve če jih boš delal preko google-eartha dejansko res na istih lokacijah, kot pa so v FSX scenariju. SIcer pa - ponudil sem, če nočeš se pa matraj sam - za nekaj kar na koncu spet ne bo na istih pozicijah v FS9, kot so v FSX-u.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2013, 00:16 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Ne, štala je bila storjena brez Afx in sem ga bil prisiljen uporabiti. Seveda sem za, da mi pošlješ, za zabavo se bom pa vseeno še malo igral:) . Sliko pa lahko tudi narobe umeriš, dolžina še gre, višina pa lahko par metrov zgrešiš, a sem si pomagal s tvojim afcadom. :mrgreen:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2013, 00:19 
Ja, umerjanje slike je zeloooo zahebano.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2013, 08:22 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Ko sem pobrisal ploščad, so tudi sive zaplate izginile, so pa kar ene modre lučke posejane nekontrolirano #-o

Slika

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2013, 09:32 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Trenutno mi je uspelo odpraviti vse anomalije :D

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group