Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 21:20

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: FSX4SLO 2 del končno tukaj
OdgovorObjavljeno: 23 Avg 2012, 14:29 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 02 Avg 2009, 11:02
Prispevkov: 896
Kraj: Celje
Čudno, da ni nobenega posta na to temo na osrednjem slovenskem forumu za virtualno letenje :wink:
Nobenega navdušenja, veselja.... na to smo čakali nekaj let.

Kakor koli, jaz sem zadevo že plačal, danes bi naj dobil datoteke, torej zvečer že letimo :mrgreen:.
Verjetno bo še nekaj drugih slo pilotov, zato bi bilo zelo zaželjeno, če bi se tudi kakšna ATC prižgala :wink:

Ne dvomim o kvaliteti, me pa vseeno zelo firbec matra, kako vse skupaj zgleda.

Andrej, tebi pa vse čestitke za končani večletni projekt.
=D>

_________________
S5DMP, ADR149
----------------------
Slika


Slika Slika
Slika
http://www.132virtualwing.org/


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 23 Avg 2012, 14:36 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 02 Avg 2009, 11:02
Prispevkov: 896
Kraj: Celje
...zadnja novica:
Zaradi izpada strežnika, bo zamuda za en dan.
Torej datoteke bodo pripravljene za prenos jutri. 24.08. popoldan.

_________________
S5DMP, ADR149
----------------------
Slika


Slika Slika
Slika
http://www.132virtualwing.org/


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 23 Avg 2012, 17:03 
Odsoten

Pridružen: 17 Dec 2010, 12:38
Prispevkov: 36
Se pridružujem tvojemu mnenju.., navdušenje vsekakor obstaja pri vseh nas, ki nestrpno pričakujemo prenos, v zelo kratkem času sem spoznal kar nekaj scenarijev ampak tukaj gre za IZJEMEN PROJEKT s katerim se lahko pohvali malokdo, če se sploh lahko, zatorej BRAVO Andrej in ekipa! =D> =D> . Vsekakor priporočljivo vsem ljubiteljem!
Žal samo to da me jutri pop. in čez vikend ne bo :rotfl: , se pa vidimo v pon.
LpD


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 23 Avg 2012, 17:30 
Prvo kot prvo, projekt še niti približno ni končan, ker bo še kar rastel skozi mesece in leta. Imamo še goro načrtov. Kot prvi bo LJLJ do zadnje potankosti, za imetnike scenarija SLO4FSX kot brezplačna nadgradnja, na razpolago tudi kot samostojen izdelek.
Nadalje nameravamo celotno področje Slovenije pokriti s 3D objekti, ki bodo delovali realistično, torej ne autogen amapak dejanski objekt kot izgleda v naravi. Dela za nekaj naslednjih let. Pa še kaj se bo našlo...


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 23 Avg 2012, 19:08 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
To bo pa super =D> =D> =D>

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 27 Avg 2012, 07:45 
No, Marko me je nekoliko prehitel. Od danes, 27.avgusta 2012, dalje je pa zahodni del Slovenije za FS X res dokončno tukaj. Vsi, ki ste ga že naročili, boste o predvidenem roku dostave DVD-ja obveščeni preko elektronske pošte. Predvsem pa Vas vse naprošam, da berete sporočila in navodila na slovenski verziji za podporo izdelka na tejle povezavi:

http://www.slo4fsx.si/forumslo/index.php


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 27 Avg 2012, 09:02 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 02 Avg 2009, 11:02
Prispevkov: 896
Kraj: Celje
Posledično, zaradi te objave, pričakujem danes popoldan in zvečer gnečo nad Slovenijo.
Kar vsi na IVAO, pa ATC kontrolorje v LJLJ, LJPZ in Center :mrgreen:
Za vse slovenske virtualne letalce je danes praznik, zato zastave na drogove in pivo na mizo :wink:
Komi čakam, da pridem iz službe.

_________________
S5DMP, ADR149
----------------------
Slika


Slika Slika
Slika
http://www.132virtualwing.org/


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 27 Avg 2012, 18:58 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Zelo lepo, komaj čakam na ostale datoteke scenarija.

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 27 Avg 2012, 22:00 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Avg 2008, 12:04
Prispevkov: 1182
Kraj: Domžale
Marko napisal/-a:
Posledično, zaradi te objave, pričakujem danes popoldan in zvečer gnečo nad Slovenijo.
Kar vsi na IVAO, pa ATC kontrolorje v LJLJ, LJPZ in Center :mrgreen:
Za vse slovenske virtualne letalce je danes praznik, zato zastave na drogove in pivo na mizo :wink:
Komi čakam, da pridem iz službe.


Se oproščam za izven teme - danes ni bila niti ena slo. ATC pozicija zasedena, vse okoli pa dokaj lepo popolnjene.

Drugače pa čestitke k izidu. Ko se nateče kaj €, pride naročilo za komplet SLO4FSX.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Avg 2012, 14:07 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Čudno, da ni nobenega posta na to temo na osrednjem slovenskem forumu za virtualno letenje
Nobenega navdušenja, veselja.... na to smo čakali nekaj let.


Res je Marko in tudi meni to ni več všeč. Sicer ima do urejanja te strani dostop Gorchi, ker pa se on s tem hobijem ne ukvarja več, bom urejanje teh strani prevzel jaz osebno. Samo počakam, da se Goran vrne z dopusta in se bom z njim pomenil kako in kaj. Mislim, da bi bilo zaradi zapletenosti urejanja tega foruma le tega postaviti čisto na novo. Ne vem, se bom z Goranom pogovoril.

Sicer pa bom od trenutka, ko namestim oba dela Slo4fsx na komp, le-tega aktivno promoviral širši javnosti. Demonstracije FS in VL potekajo redno pri meni doma, kot uradnem sedežu kluba, tega načrtujem v prihodnosti še več, kot tudi demonstracij na javnih prireditvah kot je bila predstavitev naše dejavnosti v muzeju NZ in Googlovem dogodku na letališču Brnik. S pokritostjo celotnega ozemlja Slo, predvsem pa zdaj z Brniškim letališčem, lahko res na spektakularen način predstavimo FSX, VL in Slovenijo z druge dimenzije.

Seveda v meni kli želja po aktivnem sodelovanju v Lelystadu kot razstavljlcu KVLS in aktivni predstavitvi Slovenije v virtualnem svetu, kot tudi predstavitvi Slo4fsx, a bi tu seveda potreboval veliko večjo podporo članov. Tja bi bilo potrebno prepeljati vso mojo opremo, ki pa je ni tako malo, tam biti aktivno prisoten (več članov), pa še malo večji finančni zalogaj bi to bil. Tu pa sta mogoče 2 člana kar malo premalo, pa čeprav bi se sicer mogoče še nekako izšlo.... Ne vem, rad bi, a.... :roll:

KVLS živi in deluje in tako bo tudi v bodoče, vedno bolj, pa čeprav nam malce nagaja čas, na forumu pa trenja in nesporazumi med člani.

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Avg 2012, 15:21 
Igor, pri tem, kar se dogaja v izbi SLO4FSX pa Gorchi res ne nosi prav nobene krivde. Kot veš, imam moderatorske pravice nad njo, ampak meni je bilo prioriteta čimprejšnje dokončanje drugega dela scenarija. Ko se tale začetni naval na distribucijo nekoliko poleže pa se bo našel čas tudi za kakšne PR poteze, čeprav to ni ravno področje, kjer bi jaz blestel. Povsem razumem uporabnike, da jim včasih tišina s strani SST-ja ni pogodu, ampak samo tisti, ki so na področju scenarija kdaj kaj naredili se dejansko sploh zavedajo veličine, oziroma bolje rečeno obsežnosti tega projekta, ki smo ga kljub prenekaterim težavam uspeli pripeljati do neke točke, da lahko ugleda luč sveta. Sicer pa kar brez skrbi - the youney continues. :D


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 28 Avg 2012, 18:43 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Igor, pri tem, kar se dogaja v izbi SLO4FSX pa Gorchi res ne nosi prav nobene krivde


Ne,ne, mislil sem na uradno stran KVLS, ne na tem forumu. Tista je čisto mrtva in moja velika želja je, da oživi. Klub, pa brez aktivne strani, res ni vzor!

Andrej, ti in tvoj tim ste na področju Slovenije za VL naredili ogromno, največ bi rekel, zato ste SST temelj in osnova za delovanje VL na področju podalpske deželice in več kot odlično opravljate svojo vlogo!!

Zdaj je pomembno, da rezultate SST, hkrati z VL in na splošno FS promoviramo naprej. Res je, da je zavladalo nekakšno mrtvilo na tem področju, predvsem v Slo, a mislim, da so ljudje veliko bolj obsedeni z "recesijo" in "krizo", s tem povezanim pomanjkanjem časa in da je vse skupaj bolj prehodnega značaja. Gremo naprej! :wave:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group