Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 11:25

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 67 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Baloni v scenariju
OdgovorObjavljeno: 16 Sep 2011, 22:51 
Odsoten

Pridružen: 13 Jan 2009, 18:54
Prispevkov: 217
Kraj: Sevnica
Lep balon, ni kaj. Andreja morate povprašat za balone, ki več ne letijo. Jaz osebno niti za vse svoje poslikave točno nevem če še letijo ali ne. Andrej se drugače drži pravila, vse kar je resnično.... Lp

_________________
Slika


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Baloni v scenariju
OdgovorObjavljeno: 16 Sep 2011, 23:03 
:roll:

Lado, že drugi so ti tudi hoteli obzirno povedat, da se malo umiri - buldožer. Daj še Aerosoftu piši, da so na terminalu 3 v Frankfurtu spremenili reklame in da je v njihovem scenariju gor reklama za Hitachi, ki je v resnici zdaj že več kot leto ni več. Saj že sam veš, kaj ti bodo odgovorili. Pa dej nam že vendar enkrat nehej gate z riti vlečt - tko čist prijateljsko in nič slabonamerno povedano. Si se pritoževal glede tega, da se isti potniki vozijo v različnih balonih - smo odpravili. Štos je samo v tem, da se ti niti ne sanja koiko dela je s tem, da se zmodelira en balon v 3D. Tko, da res lepo prosim, da se malo umirita z Markom - balonov bo 8, kar je itak več kot jih je (z izjemo balonarskih mitingov) kadarkoli istočasno letelo v SLO. Cepelinov ne bo - naj me popravijo, če so kdaj videli kakšnega leteti nad Slovenijo. Lahko pa dodamo kakšen leteči krožnik - se menda zadnje čase pojavljajo širom Slovenije in videle so jih kompetentne osebe.

Entuzio, tebe pa na g-talku nekako ne srečam zadnje čase.


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Baloni v scenariju
OdgovorObjavljeno: 16 Sep 2011, 23:08 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Ja Andrej, sem že miren....samo navdušenja pač ne morem skrit tudi če se ful potrudim, kriv si pa ti, zakaj pa tako dobro delaš, ker ste res naredili čudež, upam da mi ne zameriš, ali pač??


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Baloni v scenariju
OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2011, 13:42 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 04 Jun 2006, 22:57
Prispevkov: 251
Kraj: Ljubljana
BTW, tole z 800x600 slikami je v 2011 že mal brezveze.


Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.

_________________
Tomaž Drnovšek
Moji FSX videi


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Baloni v scenariju
OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2011, 22:13 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Srečanje z balonom..


Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Baloni v scenariju
OdgovorObjavljeno: 03 Okt 2011, 12:46 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Baloni v Slo4fsx so zelo super, me pa zanima ali je to napaka v mojem dodatku le teh ali to tako mora biti..gre namreč zato, da baloni, preden vzlete, pri meni rulajo po pisti in se s košaro drseč peljejo na štart kot avioni. Ali je to normalno ali gre za napako, Andrej, prosim za odgovor..po logiki to nebi smelo biti..


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Baloni v scenariju
OdgovorObjavljeno: 03 Okt 2011, 18:56 
Pri Microsoftu ni logike. :D Edini način, da smo lahko pripravili balone k letenju( da niso statični scenery objekti), je bil ta, da jih prepričamo, da so letala - sicer noro počasna, ampak vseeno letala. In tako se tudi obnašajo.


Na vrh
  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 67 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group