Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 29 Mar 2024, 15:19

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 75 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 02 Sep 2012, 14:28 
Očitno se "neuradno" govori že prav "svašta". Zaenkrat vsaj jaz še nisem prejel nobene grožnje kakršnekoli vrste.
Isti trenutek, ko sem dobil prvo obvestilo od nekoga, ki se je javil, da je prejel prazen DVD, sem naredil edino logično stvar - prenehal s pošiljanjem, dokler se zadeva ne razjasni. Tistim, ki so do petka, 31.08.dopoldan javili, da so prejeli prazen DVD, je bil še isti dan poslan nadomestni. Ravno tako bo v ponedeljek, 03.09. nadomestni DVD poslan tudi vsem ostalim, kar pa je enostavno maksimum, kar se da narediti. Kot potrošnik, ima tudi ponudnik določene pravice, ki se jih SST nikakor ne misli držati, saj za reklamicije tudi velja nek zakonsko določen rok, narejeno pa bo vse, da bodo tisti, ki so prejeli prazen DVD dobili nadomestnega v najkrašem možnem roku, kar bo v večini primerov torek, 04.09., najkasneje pa v sredo 05.09.
Za nastalo situacijo smo se že in se ponovno tudi na tem mestu še enkrat iskreno opravičujemo. Nadomsetni DVD-ji bodo seveda poslani brez dodatnih stroškov za naročnike.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2012, 11:47 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Nov 2006, 14:13
Prispevkov: 495
Kraj: Ljubljana
Nekam nenavadna tišina je nastala v teji temi! Zdej nevem, a ni še nobenemu uspelo namestiti "ogrodja" zahodnega dela SLO al sem samo jaz čuden, ker mi je že samo "ogrodje" noro dobro :lol: .
Na hitro sem preletel Ljubljansko barje, Planinsko polje, Cerkniško jezero, Nanos, Vremščica, Slavnik, Osp in Mišja peč,... :shock: VFR je dobil popolnoma novo dimenzijo, ko je res vse tam kjer mora biti =D> hm... bo treba še eno Cessno sestavit :mrgreen:.

_________________
Ahhhh! the madness of cockpit builders will never end.
SIMon A320


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2012, 11:53 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Ja, tole ogrodje sem dobil takoj, ko je bilo možno, v eni uri sem imel pretočeno z strežnika, instalacija je bila pa tako hitra, da nisem takoj verjel, če je to že vse od 3GB. Super je res že to, kar je, ker pa trenutno čakam novo grafično, se mi nikamor ne mudi :mrgreen:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2012, 12:28 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Mar 2003, 13:40
Prispevkov: 988
Kraj: Ljubljana
Tišina je zato, ker ni kaj za povedat...DVDja še nisem dobil. Verjemite mi, da bom o svojem izpahu čeljusti poročal takoj, ko se zgodi :)


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2012, 13:04 
Za to, da pa še nisi dobil DVD-ja(kot ga niso dobili tudi še nekateri drugi) je pa tako banalen, da glava peče. Očitno je SST pokupil vse Lightscribe DVD medije, kar so jih premogli naši bedni trgovčiči, ki znajo dobre marže obračunavati, na zalogi pa nimajo ničesar.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2012, 14:51 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Mar 2003, 13:40
Prispevkov: 988
Kraj: Ljubljana
Andre, ne jemlji mojega komentarja kot kritiko :) Ni bilo še zdaleč mišljeno tako...samo odgovoril sem na vprašanje, zakaj smo tako tiho :)
Bo ko bo :)


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2012, 15:00 
Ajoj, da vidiš scene. V ponedeljek - Big Bang Kranj, so založeni 100 na uro. Kopljem in kopljem, DVD+R,DVD-R, DVD extra protection, DVD dual layer, DVD printable - Lightscribe DVD-jev ni. Iz obupa grem še prodajalko vprašat, "bom pogledala", reče. Se zakoplje v računalnik in pove, da imajo na zalogi 40 kosov tistega, kar iščem. Jaz ves happy, vprašam, kje da so. "Ja na polici vendar.", je bil odgovor. No, sem rekel, potem mi jih pa prosim pokažite, ker sem očitno slep pa jih ne najdem. Vsa vesela oddrviva do police. Po četrt ure prekopavanja po vsem živem je pa prodajalka malo manj happy. "O madnonca, zgleda, da so nam pokradli 40 litescribe DVD-jev." :rotfl:


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 21 Sep 2012, 15:32 
Nekako mi je prišlo na ušesa, da ste nekateri strašno razočarani nad vsebino tistega, kar ste dobili na DVD-ju.

Pa ste mogoče pomislil, da je vsa zadeva nekako povezana z vsebino tele teme http://forum.kvls.si/viewtopic.php?f=40&t=3703, na katero smo že vsi skupaj nekoliko pozabili?

Torej, zadeve so sedaj končno tako daleč, da boste vsi naročniki na forumu za podporo izdelka v roku 24 ur od ZDAJ ugledali povezavo s katere si boste lahko prenesli aplikacijo, ki vam bo nadgrajevala vse vsebine, ki na DVD-ju manjkajo. Nekako tako, kot se posodablja microsoftov directx, le s to razliko, da bo za prenos potrebno vnesti kodo, torej manjkajoče vsebine ne bodo kar vsesplošno dostopne.

Za zamudo pri izvedbi te aplikacije pa se vsem nestrpno čakajočim tud na tem mestu še enkrat ponovno opravičujem.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 21 Sep 2012, 19:01 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Lepo, se že veselim =D>

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 02 Dec 2012, 14:47 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Andrej, kje smo kaj pri scenariju? Še ni nobene nadgradnje? Kdaj bi lahko LJLJ zagledala luč sveta? Skratka, kako kaže z vsem skupaj?

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 03 Dec 2012, 15:09 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Igor, moraš iti na Fb, tam je Andrej bolj aktiven.

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Dec 2012, 10:43 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Mah, FB mi je bolj kot ne zoprn...

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Dec 2012, 13:53 
Igor in ostali... Več kot to, da rečem, da delamo kolikor lahko glede na vse mogoče faktorje, ki vplivajo na produktivmost, ne morem reči. Glede na nezadovoljstvo nekaterih bi najraje rekel, da enostavno zaključimo projekt in se začnemo ukvarjati s čim dobičkonosnejšim, tistim dvajsetim naročnikom pa vrnemo denar in bo mir.

Sicer pa: Preštej število nadvozov od avtocestnega tunela v Vižmarjih do konca avtoceste pri tunelu Karavanke. Pa sporoči, koliko časa si porabil za to, da si jih preštel. V vzhodnem delu scenarija so bili tuneli in nadvozi na avtocesti samo del teksture, v zahodnem so pa dejansko 3D objekti. In jih je treba seveda tudi narediti in postaviti na svoja mesta. Vizualni učinek je seveda mnogo boljši, ampak izdelava spet terja ogromno časa. Potrpljenje, prosim. Dobivate enega najboljših scenarijev za FSX.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Dec 2012, 15:02 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Nov 2006, 14:13
Prispevkov: 495
Kraj: Ljubljana
Se nisem mogel upreti takemu izzivu! Od Šetviškega tunela do predora Karavanke je 23 nadvozov in dva predora Ljubno in Moste, točno 4 minute. A sem zadel?
Saj vsi vemo oz. upamo, da se dela s polno paro. Dodatno paro verjetno proizvaja tudi naše teženje, vzemi to kot pozitivni presing, ki upam povečuje produktivnost.
Mi bi radi samo čimprej letel nad tem scenarijem...

_________________
Ahhhh! the madness of cockpit builders will never end.
SIMon A320


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Dec 2012, 15:04 
Premalo časa si porabil. Tako okromen kompleks kot so štirje mostovi in dva tunela, ki slišijo na ime Peračica si čisto izpustil :D


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 05 Dec 2012, 15:16 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Nov 2006, 14:13
Prispevkov: 495
Kraj: Ljubljana
A ni bilo vprašanje število nadvozov? Sem mislil, da je potrebno preštet samo nadvoze nad AC. No nima veze, ti nebom kradel časa za ... :wave:

_________________
Ahhhh! the madness of cockpit builders will never end.
SIMon A320


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 06 Dec 2012, 10:46 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Andrej, važno je, da napreduje! Na enem od tujih forumov sta me namreč dva angleža malo povprašala po scenariju Slo4Fsx, oba dela. Rada letita tudi v Slo, pa sem rekel, da te malo pobaram. Tudi trije od obiskovalcev pri meni doma so me povprašali po scenariju (sem ji vse razkazal in razložil), pa zdaj ne vem, kaj so se odločili... Tako da malo vem, kje smo; seveda te ne bom moril z tisoč in enim vprašanjem. :wave:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 30 Jun 2013, 11:19 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Andrej, večkrat si nas že na nedeljski dan razveselil s kakšno noviteto... pogrešam Lesce, sonce greje, kumulusi se delajo. Trenutno mi je jadranje zelo pri srcu. Pred dnevi sem vzletel iz Maribora, preletel Novo mesto, na letu proti Lescam pa se je močno ulilo in sem zato 2km pred ciljem pristal. Pogrešam Lesce...

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 01 Jul 2013, 12:15 
Še malo pa bo.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Sep 2013, 21:32 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Mar 2003, 13:40
Prispevkov: 988
Kraj: Ljubljana
A SLO4FSX stran in forum sta pa dol padla? Ali je mogoce to samo priprava na naval, ko bomo posodaljali datoteke :)


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 75 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group