Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 16:26

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 02 Sep 2009, 18:45 
Ali komu deluje?


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 04 Sep 2009, 23:49 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Hmm? Sploh ne vem, če je notri v dodatku...

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 06 Sep 2009, 11:25 
Če ne ti, kdo pa naj bi potem vedel? Saj si vendar "glavni designer" tega scenerya, ane?


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 06 Sep 2009, 13:12 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Avg 2008, 12:04
Prispevkov: 1182
Kraj: Domžale
:mrgreen:

probite s frekvenco ki je published do zadnje decimalke, pa z imenov LJLJ in ne Ljubljana ali kaj podobnega.
Pa še za ATIS frek. v FS2004, ki so večje od 135.975 - ne delajo - napaka Microsofta. Mi ni bili jasno npr ko sem delal za Atene, ki ima ATIS 136.125, zakaj ne dela, potem sem pa probal druge frekvence pri istih imenih pa je delalo, potem sem pa s testi ugotovil to.

Mogoče celo kje to piše, vendar jaz tega nisem zasledil #-o

Bilo bi pa dobro, da bi programerji naredili še kak dodatek, da bi odprli še VOR frek. za ATIS, saj ima veliko letališč departure ali pa arrival ATIS na VOR frekv.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 06 Sep 2009, 23:09 
Meni pa še vedno ni jasno, kdo je pravzaprav avtor AFCAD-a za to verzijo scenerya? Nekaj časa sem mislil, da si to ti, pa izgleda, da se motim.
Fora za vklop ATIS-a je kar dobro dokumentirana na fsdeveloperju in finta je ravno v tem, da v COM sekcji lahko vse servise razen ATIS-a imenuješ s poljubnim imenom, pač glede na to, ali ta izraz pozna tudi woice pack, da ga lahko ATC tudi izgovori in tukaj z izrazom Ljubljana ni nič narobe, dokler ne pridemo do ATIS-a, ki pa mu je potrebno dati ime po ICAO kodi in ne po imenu letališča, torej v primeru Brnika mora za ATIS pisati LJLJ in ne Ljubljana. Poleg zaprte steze 31 je to že drugi kardinalni kiks, pa me zato dejansko zanima, kdo je avtor tega AFCADA.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 07 Sep 2009, 00:19 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Andrej,
kot rečeno, sam sem le popravil AFCAD iz verzije 1 z novimi parkingi in potem tega dal v verzijo 2. Zaprta steza 31 velja potemtakem tudi za verzijo 1. Kakorkoli že, sam nimam nič proti, če bo kdo obdelal dotično AFCAD datoteko in jo potem ekstra objavimo.

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group