Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 15:43

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Apr 2008, 21:09 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Dobiš pijačo od mene, če ti uspe!


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Apr 2008, 21:50 
Odsoten
Nadzornik
Uporabniški avatar

Pridružen: 24 Dec 2003, 21:16
Prispevkov: 1396
Kraj: Kranj
Lado napisal/-a:
Dobiš pijačo od mene, če ti uspe!

Mislim, da bo Andreju in ostalim ustvarjalcem kak € bolj priročen kot pijača.
Ne gre za isto stvar, ampak moja izkušnja s temi "pijačami" je taka, da bi lahko bil
neprekinjeno pod mizo od silnih obljubljenih pijač, če bi vsi izpolnili z lahkoto dane
obljube. :rotfl:

Milan :oops:

_________________
Že Slikalet in še vedno z vami ali brez vas!


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Apr 2008, 22:02 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Načeloma ni problem narediti scenery, če so izpolnjeni naslednje reči:
- imaš čas
- imaš znanje za izdelavo
- imaš ustrezno programsko opremo
- imaš podatke in predstave o sceneryu, ki ga želiš naresti
- imaš dovolj pametnih (in uporabnih) fotografij

Meni se zelo zatakne pri prvi točki, dodal bi še eno točko, ki je zadnje čase pri meni še dodaten problem zaradi službe - utrujenost oči. Časa pa imam ponavadi le 2 uri/dnevno, v 2 urah pa se komaj pripraviš na delo. Naslednja zadeva, kjer se rado zatakne je točka 3, saj od MS razen parih (špartanskih) orodij, bolj ali manj slabo in pomanjkljivo napisanih dokumentov o izdelavi nečesa s strani MSja nimamo nič pametnega. Vse skupaj je veeeeeelik čaranja.

Zadnje dve stvari sta dosti na boljšem; pred parimi leti sem prekrižaril Slovenijo po dolgem in počez pa sem tudi poslikal vsa letališča. Se je pa vmes kaj spremenilo in najnovejšega žal nimam.

In čas beži, FS X je že dobro leto zunaj, kmalu (pa upam da ne!) bo že naslednja različica, kjer naju/nas bo spet bolela glava, kaj spet ne bo delalo (da ne bo tako kot je bilo ob izidu FS X, kjer me je dobesedno minilo vse skupaj) pa preden pridejo novi podatki s strani MSja... in tako gre začaran krog naprej in naprej. Z vsakim izidom FSja pa pridejo novi bombončki, ljudje postajajo čedalje bolj zahtevni (kar se pozna po raznoraznih sporočilih ali bo to in to zraven, zakaj pa tega in tega ni)...

Torej če bo kaj ratalo uporabnega za nazaj potem bo na podobnem nivoju kot so ona letališča na http://slovenia.avsim.net, za naprej pa na boljšem nivoju.

P.S. Pijača in euri po napisanem sodeč so čedalje manj uporabni - manjka ljudi :?

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Apr 2008, 23:02 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Kar se tiče eurotov, vsi vemo kako je z njimi pri nas v Sloveniji..tisti ki jih imajo, jih imajo vse več, kdor jih pa nima, jih pa ima vse manj. Glede vseh teh motečih točk pa žal ne morem pomagati, mi manjka znanja na tem področju, saj bi vam drugače rade volje priskočil na pomoč, lahko samo kaj predlagam, če je pa predlog izvedljiv, pa veste samo vi. En takšen hangar, kot je v Postojni in kos zelenice pa vem da boste skupaj spravili za Novo Mesto in Celje, ni hudič, pa nek napis dajte gor da se bo vedlo, kje si sploh pristal!


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Apr 2008, 23:04 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Lado napisal/-a:
Kar se tiče eurotov, vsi vemo kako je z njimi pri nas v Sloveniji..tisti ki jih imajo, jih imajo vse več, kdor jih pa nima, jih pa ima vse manj. Glede vseh teh motečih točk pa žal ne morem pomagati, mi manjka znanja na tem področju, saj bi vam drugače rade volje priskočil na pomoč, lahko samo kaj predlagam, če je pa predlog izvedljiv, pa veste samo vi. En takšen hangar, kot je v Postojni in kos zelenice pa vem da boste skupaj spravili za Novo Mesto in Celje, ni hudič, pa nek napis dajte gor da se bo vedlo, kje si sploh pristal!

Kdo ima sliko od tistega Delfina..mislim na jadrilico?


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group