Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 14:04

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: FS Slo problem
OdgovorObjavljeno: 31 Dec 2006, 21:18 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Dec 2006, 20:50
Prispevkov: 86
Kraj: Tržič
Zdravo!

Že pred nekaj časa sem kupil dodatek za Slovenijo, pa se mi, nočejo prikazati stopnice, pa tudi catering ne pride k letalu.
Čudno se mi zdi , da vsa druga vozila(avtobus, cisterna, follow-me...) pridejo do letala normalno. Ali je to kakšna napaka na CD-ju?

Že vnaprej hvala, pa SREČN`GA PA ZDAV`GA


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Dec 2006, 21:28 
Odsoten

Pridružen: 08 Maj 2003, 22:49
Prispevkov: 1652
Zraven kupljene Slovenije 2004 si dobil tudi knjižico, kjer piše, da bosta omenjena catering in stopnice na voljo kasneje z 'nadgradnjo' .. ta nadgradnja pa vprašanje kdaj bo, če sploh bo. Verjetno bo zadeva šla v smer prilagajanja na FS-X, manjka parkirna hiša, ne ve se še, kakšen bo točno novi terminal in kakšen bo podaljšek TWY-A, itd. Sam nisem sodeloval pri razvijanju scenery-ja, ampak upam da bodo novo nastali objekti na LJLJ, skupaj z vozili, ki sodijo v nadgradnjo, čimprej na voljo za FS - tudi za 2002 in 2004.

Gorchija pa prosim, da po možnosti nalepi na forum en bgl file, ki bo naredil exclude šotora (Expo Biro) - seveda tako, da bo ploščad ostala :) Kvadrat trave znam tudi sam naredit.

_________________
Vito Persoglia, SI-DIR
IVAO Slovenija
http://www.ivao.si


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Dec 2006, 21:34 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Dec 2006, 20:50
Prispevkov: 86
Kraj: Tržič
Aja, pa res piše. Se nisem ni prav preveč pogljabljal v knjižico.
No, pa bi bilo res dobro, da bi naredili še ta dodatek, pa tudi šotor bi se splačalo narediti!


Hvala


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Jan 2007, 16:52 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Vito, pa bom dal ven oni šotor. Načeloma pa lahko skombiniraš free verzijo in kupljeno pa imaš zadevo že poštimano...
Nadgradnje ne bo, takrat so bili dobri nameni pa me je čas prehitel. Prilagoditve na FS-X tudi ne bo, če bo, potem bo kvečjemu na novo treba izdelati vse skupaj za FS X, ker nas je M$ zelo dobro nategnil na celi fronti. Ker pa vse skupaj vzame ogromno časa, ki ga sam nimam toliko na voljo, pa vabim prostovoljce, da skupaj naredimo verzijo za FS X - ampak free. In še nekaj. Avtobus, cisterna, stopnice itd. spadajo v t.im. dynamic scenery, ki je kot tak, kot se ga je poznalo od FS98 do FS2004, s FS X ukinjen in ne dela več. To je tudi glavni razlog, zakaj se ne bom spravil delat stopnic, cateringa in še kakega bombončka. Poleg tega pa mi tudi ni znano, kako točno (!) bo zgledal Brnik po nadgradnji terminala s fingerji zatorej se tudi ne splača kaj dosti sedaj delati.
Mimogredice, po poletju 2007 se bodo zamenjale parkirne pozicije; delno so že tudi narisane na tleh, tudi kontrolna plošča v stolpu že obstaja (imam celo sliko :wink: ) tako da bo kar treba gledat AIP. Prosim pa kontrolorje, ki spremljajo ta forum (kiki, mačkon), da nas opozorijo na spremembo za potrebe online letenja.
:wave:

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group