Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 12:14

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 49 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 09:03 
Ja ne vem, no. Če ste lahko zapravili, koliko? 100, 200 ur za izdelavo, bi pa lahko še dve za optimizacijo.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 09:38 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
Vem, da bo ogenj v strehi....... Nič ga ne bo :wink: V časih je pa to še bolje. Primer Podgorica. Pa tudi nekaj free scenarijev je tako narejenih, pa se nihče ne pritožuje.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 09:51 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Ko bo čas, se bom spet spravil pospravljat, res pa je, da ob novi knjižnici, bi lahko veliko bgl-jev odstranil, pa mi ni prebilo.

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 10:05 
Saj pri tem ne gre za število BGL-jev kot tako. Vsaj ne samo po sebi. Kako pa veš iz katerega BGL-ja je bil pa priklican objekt? Posledično se lahko zgodi, da bo nekaterim uporabnikom zadeva kreširala 100/uro. Saj razumem željo po tem, da gre zadeva čimprej med ljudi, ampak vsaj malo bi pa lahko preverili, kaj in kako.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 10:45 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Andrej nebi rad bil zopet eden tistih, ki dviguje prah, ampak nas je vse več takih, ki v to tvoje razumevanje, kaj si mi ostali smrtniki želimo, vsebolj dvomimo...rezultat je Slovenija drugi del, vsaj nekaj od tega očitno zgrešenega projekta bi moralo biti po eni od tvojih mnogih obljub 18 januarja na strežniku, danes je pa 25 februar, in kaj smo dobili..en velik nič..ampak ti nas vseeno po vsem tem čakanju razumeš, no vsaj tvoje razumevanje imamo..mislim da je naše razumevanje vseeno do tebe neprimerno večje od tvojega..


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 11:12 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
A si videl Iztok, da je res ogenj v strehi. Midva ga ne bova razpihovala...

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 12:30 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Ne bojta se, vidva sta samo dokaz, da se nekaj da, če se hoče..


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 13:26 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
Kar se naju tiče ne bo nobenega ognja :) . Jaz sem Andrejev komentar vzel kot dobronamerno in se deloma celo strinjam z njim :wink: . Kar pa se tiče SLO4FSX boste pa drugje kurili strehe :mrgreen:
Drugače pa tudi jaz čakam drugi del SLO4FSX in pri tem SLOLJLJ9 sem spoznal, da je delati scenery res velik podvig. Drugo pa je, če nekdo kaj obljubi...... :?


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2013, 17:50 
Deloma? Fantje, z vsem dolžnim spoštovanjem, nekako mislim da vem o čem govorim. In mi resnično ni jasno zakaj, za vraga se vam zdaj z izzidom tako grozno mudi. To, da je težnja izdati nekaj zelo močna, mi je znano že kar desetletje ali več. Mislim, da sem na vsa vaša vpršanja odgovoril in bom tudi še, sploh ni problem. @ Lado in ventuelni ostali:PONAVLJAM če VAm kaj ni po volji, sporočite številko TRR kamr Vam bo vrnjen znesek nakupa za drugi del scenarija SLO4FSX. Kar se mene tiče, konec debate glede tega.


Na vrh
  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 49 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group