Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 17:05

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Jun 2006, 23:39 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 04 Jun 2006, 22:57
Prispevkov: 251
Kraj: Ljubljana
Citiram:
...na zivce mi pa dejansko grejo tipi, ki ocitno cel dan lahko odgovarjajo na poste, ker jim drugega v zivljenju ni poceti, zraven pa kritizirajo stvari o katerih nimajo pojma.
Recimo.
To, da te firme nimajo podpore uporabnikom in da se ne zmenijo za povratne informacije, zagotovo ni njim v prid. Ne jemlji si za vzgled primere slabe prakse. Če te moti časovna razlika pa tako povej, da je pač že prepozno, da karkoli omenjam na to temo. Al kaj.
Za mojo kreativnost kar nič ne skrbi, pri svojem delu jo vsakodnevno uporabljam, le-to pa pač ni kreiranje 3d objektov.
Sicer je pa ta debata skrenila s poti, jest sem se hotu samo o FS pogovarjat.


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Jun 2006, 00:14 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Argh, tole je pa že hudo. Andrej, zdej dej mir, mislim, da vsi vidijo kako je prišlo do tega incidenta in ker ne mislim več gledati prerekanja, bom tole temo zaklenil. Artur, še enkrat oprosti.

Da še enkrat odgovorim na Tvoje vprašanje. Idej je bilo veliko, kar nekaj jih je padlo še po izidu Slovenije in me zelo veseli, da si zadovoljen z njo. Za izdelavo sem porabil 3 leta in poskušal sem jo preizkusiti do obisti. Nekaj napak se je kljub temu še kasneje pojavilo, zaenkrat razen nekaj čudnega obnašanja na območju Slovenj gradca niti ne vem. Žal je zmanjkalo časa in malo tudi elana, da bi z Andrejem naredila še kakšen markanten objekt. Tu se je Andrej potrudil in postavil nekaj takih in drugačnih objektov naokoli. Ostalo kar še pride bomo pa videli. Osebno bi dal naslednja letališča in objekte bolj freeware.

In še kar se supporta oz. tehnične podpore tiče. Mene ne zanima, kako so dobri drugi, jaz bi rad bil boljši. Zaenkrat je še vedno na voljo tehnična podpora, vsaj na e-mailu in pa tukaj, nimam pa je namena še ukinit. Ko bo, bom sporočil, zagotovo pa to še ne bo letos.

Artur, če imaš še kako vprašanje, pošlji mi PM, e-mail oz. odpri novo temo. Tole temo pa zaradi možnosti nadaljnega prerekanja zaklepam.

:wave:

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group