Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 19:57

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2006, 15:54 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Mar 2003, 13:40
Prispevkov: 988
Kraj: Ljubljana
Kdo je kaj prebral? :)


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2006, 16:44 
Odsoten
Admiral
Admiral
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Avg 2005, 16:09
Prispevkov: 1059
Kraj: Cerkno
matjako napisal/-a:
Pa tu ni nobenega piratstva. Razen prijaznosti in dobrote ni nič drugega.


Aha, tako je to. Se pravi, da sem le jaz narobe razumel... če je pa tako, a bi bil kdo tko prijazen in dober, da bi meni brezplačno dal kompletno PSS-ovo familijo Airbusov in Boeingov, potem Slovenijo 2004, pa če smo že ravno pri tem se ne bi branil niti novega Dunaja od FlyTampe... pa če se kdo še česa spomni, naj mi kar pošlje :mrgreen: .

_________________
Boštjan


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2006, 17:14 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Stipe, jaz ti podarim brezplačno za kakih 40 GB materiala ! :D

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2006, 17:20 
Odsoten
Admiral
Admiral
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Avg 2005, 16:09
Prispevkov: 1059
Kraj: Cerkno
Saj sem vedel, da so na tem svetu še ljudje, ki so polni prijaznosti in dobrote :D .

Igor, lahko mi pošlješ kar na e-mail vse skupi: revez_stipe@ne_me_hecat.com :mrgreen: .

_________________
Boštjan


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2006, 19:09 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
E moj Stipe... se boš moral pa vsaj v Lj pripeljat, da boš kaj zastonj kupil :mrgreen:
Kakorkoli že, mal smo zabredli s to temo in upam, da jo naši zanamci ne bodo brali :mrgreen:

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2006, 07:45 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Le še par besed bi rad dodal, ker razmišljam takole:

- sem absolutni zagovornik originalov in absolutno ne piratstva. Sam osebno sem vse kupil in samo v lanskem letu za programe v zvezi s FS in TS potrošil okoli 200.000 sit + ostala dodatna oprema (nova tipkovnica, joystick, LCD monitor ... ). Vse skupaj kar okoli 450.000. Ampak to sem jaz, ker zaslužim dovolj, nimam družine, sem samski in lahko vse zapravim za mojo srečno ritko! Nihče mi ne govori kam in kako z denarjem. Ne boste verjeli, celo fantom "Napulevola" (scenariji, virtualna letalska družba) sem nakazal 35 Evrov prispavka za kvalitetno delo, toisto sem naredil še dvema ljubiteljema podobnih freeware programov, ker podpiram in cenim njihovo delo. In jaz osebno, bi za SLO scenery plačal tudi 20.000, cena bi mi ne bila ovira; toda, koliko ljudi pa reče "cena ni problem" ?

Kako naj pa sedaj nek 12 - letni fant, ki kar žari od veselja do FS nagovori starše, da bi rad še to in to in naj mu dajo ene 100 jurjev za dodatke FS? Ko pa starši niti ne razumejo kaj FS in VIRTUAL je, kaj šele, da bi za "eno igro" toliko zapravljali! Torej, izjeme so včasih lahko tudi spregledljive ... :lol:

Ne gre za neko množično širjenje črnih kopij, gre za prijateljsko potezo. Osebno v življenju še nisem naredil ene črne kopije, niti glasbene, niti filmske, niti tega ne vlečem z neta ... KUPIM ! (že slišim v ozadju ... ta ima pa preveč!) (in koliko vas to ne počne nikoli????). In če bi me nekdo prosil, da mu naložim vsa Nemška letališča, mu bom to rade volje naredil, saj sem jih kupil. Seveda ne bom odprl kar serijskega nalaganja, naredil bom pač kakšno uslugo, brezplačno; z veseljem; zato ker si to lahko privoščim in rad še komu drugemu privoščim kaj lepega! (mogoče nekako neskladno s Slovensko logiko - če meni krava crkne, naj pa še sosedu!). Pa da boste razumeli moj način razmišljanja: uživam, če uživajo drugi ...

Torej se mi zdi, da pa si tule le malo prestrog Boštjan! In da si se kar preveč spotaknil na zgornji post o CD-ju! Ne gre za širjenje piratstva, če prav razumeš ... In če bi si ti želel en dodatek, ki ga jaz imam in ti ga naložim, mislim, da tudi to ne bi bilo piratstvo. Jaz pri Bogu prisegam, da nimam NIČ črnega na mojem računalniku (niti WIN) ... Koliko forumašev še lahko da to prisego?? :wink:

No, spet sem malo naložil ... :mrgreen:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2006, 08:24 
Odsoten
Admiral
Admiral
Uporabniški avatar

Pridružen: 27 Avg 2005, 16:09
Prispevkov: 1059
Kraj: Cerkno
Ej, Igor, šala je bla tisto, no. Saj si videl, da sem vklopil "evil mode", ker sem hotel le Gorana malo pohecati glede R&R. :mrgreen: .

_________________
Boštjan


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2006, 08:27 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Aja, no potem pa je vse ok! Jaz pa sem malo v bran Gorana stopil ... saj veš kako lepo je vedeti da imaš nekoga, ki ti stoji ob strani .... :rotfl:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2006, 13:55 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Igor, hvala ampak ni panike. Sem tudi jaz prav zastopil - šala na moj račun, če pogledaš pravilo #1 tega foruma, ki ga je napisal - no sva napisala skupaj z MiroM.

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2006, 17:14 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
No saj ... ta teden (oz.) zadnjih 14 dni vse kar preberem, preberem očitno preveč pesimistično ... običajno niti ni tako ... očitno gre za začetno - pomladanske hormone ... ob misli na skoraj in kmalu razgaljena dekleta že vse vidim kot izzivanje hahaha :D

Sicer pa sem zadnje čase malce odsoten in še eno malo časa bo tako, pa se zgodi da le malo uletim, koga "pokregam" in grem .... Pa se ja že ne staram ... :roll:


OPROSTI BOŠTJAN ! :oops:

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group