Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 13:03

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 09 Jul 2007, 00:57 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Ojla!

V soboto 6.7. sva z Igorjem ml. odšla na obisk k Igorju st. aka A320SIM opraviti kak polet. Ravno v soboto so imeli francozi event na VATSIMu pa smo se odpravili iz Ljubljane v Toulouse. Sicer ni bilo kontrole ne v Italiji ne v Sloveniji, bila pa je praktično celotna zahodna Evropa lepo pokrita in kakor rečeno tudi celotna Francija. Sicer so imeli kontrolorji malce problemov sami s seboj ampak to je druga tema.

V glavnem, ko nas je kontrolor Marseillskega radar predal na Bordeaux radar, nas je na private poprosil, če lahko na njihovem forumu objavimo kako fotko tega hudega simulatorja s 6 PCji (nevedoč, da smo sedeli tudi na hidravliki). In tako sem pripravil nekaj fotk (nič novega ni vmes), ki sem jih dal na mojo webshots stran, do katere pridete s klikom na spodnje fotografije. Moram pa rečt, da letenje v kokpitu z delujočo hidravliko (pa četudi trenutno le po vzdolžnem in prečnem nagibu, torej bank in pitch) je resnično veselica! Sicer bo treba še popravit elektroniko ter programček (ki sem ga napisal v Delphiju).

Slika Slika Slika Slika Slika

Pozdravček,

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group