Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 17:23

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 23 Mar 2012, 16:19 
Sicer se ne sekiram, ker nisem zmagal, ampak dejansko admini ne poznajo na koledar. :rotfl:

Libero napisal:
Citiram:
Odpiram nov natečaj za najlepši posnetek iz Flight Simulatorja. Dolgo in toplo poletje me je malce zavedlo, saj se sploh nisem zavedal, da smo že v jesenskem času! #-o Tale Ljubljanska, predvsem pa Brniška megla pa me je opomnila na letni čas...

Natečaj JESENSKO TIHOŽITJE in ZIMSKA IDILA bo potekal do NEDELJE, 11. MARCA, glasovali bomo do NEDELJE, 18. MARCA, nakar se bomo vživeli v pomlad 2011...


Jaz oddal prispevek:http://forum.kvls.si/viewtopic.php?f=24&t=4352&start=20#p38281

13.Februarja ob 19:26, kar naj bi bilo skoraj mesec dni pred iztekom roka, pa je vendar Gorchi napisal:

Citiram:
In ja, do roka je bila oddana le slika uporabnika Silvo20 tako da ni kaj glasovati



Kaj je po novem Februar za Marcem?

Sicer se pa z nečim pogojno strinjam in imam predlog: Naj bo še en natečaj, vkolikor na tem natečaju ne bo vsaj osmih prispevkov, se zadeva ukine.


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 23 Mar 2012, 23:56 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Jul 2011, 22:49
Prispevkov: 54
Kraj: Koper
tu je pa zbirajte najboljšega :)

http://www.youtube.com/user/adiidis/videos

_________________
ADR274
http://www.vataware.com/pilot.cfm?cid=1149867


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 24 Mar 2012, 07:57 
Ja, res krasno. Ampak vseeno ne vidim nobene povezave med tvojimi youtube prispevki in tem, da administratorji ne poznajo koledarja.

Prihodnjič pa lepo odpri novo temo pa tam objavljaj, velja? Nekako bo bolj v skladu s pravili forumov.

Mene predvsem zanima, ali, predvsem pa kdaj bo kateri od administratorjev, ki zna brati, razume napisano in celo ve, da je mesec Februar po koledarskem zaporedju za mesecem Januarjem in pred
mesecem marcem, odkril "napakico" in se mogoče celo opravičil?

Pa da se razumemo - dol mi maha, kdo bi zmagal, če bi zmagal, ko bi zmagal in tako dalje, saj je od tegale tekmovanja res ostala samo še parodija. Tudi kakršnegakoli glasovanja ni potrebno odpirati.
Hočem samo, da se na KVLS forumih uvede RED!!! Če drugače ne gre pa naj tisti, ki po 14 dni nimajo časa niti poškiliti na forum, tisti, ki ne vedo, da je Februar pred Marcem, malo izprežejo ijn dajo priložnost tistim, ki bi te forume z veseljem in korektno administrirali. V administriranje pa spada še kaj drugega kot pa obvladanje PHP štosov in poznavanje položajev določenih kljukic in knofkov, ki povzročijo, da se na forumu zgodi to ali ono.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 25 Mar 2012, 08:06 
Danes je Nedelja, 25 Marec 2012 - minila sta dva dneva, zaenkrat nič.


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 25 Mar 2012, 12:42 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 10 Feb 2008, 15:48
Prispevkov: 557
Kraj: Jesenice - DOL VOR R305 37NM
joj dobr no nehi že jamrat. pač... ni več zanimanja za tovrstni natečaj kot zgleda... boš zdej za vsak dan objavu post kater datum je? ker mi mamo drgač uro in datum v kotu ekrana...

_________________
Slika
Captain Aleš Kočevar
SI-IVAO Pilot - VID: 271463

---------------------------------
SlikaSlika

Slika
Slika
Slika


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 25 Mar 2012, 14:38 
JC, ker vem da nisi neumen, lahko kar nehaš. Sploh ne gre za natečaj, ampak za ažurnost adminov in sposobnost ukrepanja takrat ko je za to čas in ne kar potem enkrat, ko se ravno nekomu dvigne.
Če se napiše 11.Marec, potem naj bo to 11.Marec. Če v pravilih foruma piše, da cross postanje ni zaželeno in da bodo posledice za tako in tako obnašanje povzročile take in take konsekvence, pa se potem mesece, ma kaj mesece,leta za vsakovrstne prekrške nič ne ukrepa, potem je skrajni čas, da se začne ukrepati.

O tem, da pa nekateri niti tega ne vedo, kakšno je zaporedje koledarskih mesecev in posledično ustrezno neustrezno ukrepajo, pa sploh ni vredno izgubljati besed.
Ampak zaradi principa na tem mestu zahtevam, da se povzročeno stanje odpravi. Ne zato, da bi bilo glasovanje za katero je čas že davno potekel, ampak zato, da se nekateri
malo spustijo z višav svojega ega in priznajo, da so ga u kmn.


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 27 Mar 2012, 12:09 
Štirje dnevi so mimo - njihove visokosti še vedno niso našle minutke...


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 27 Mar 2012, 13:36 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
ampak včeraj sem te pa mal pogrešal :rotfl: :D


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 27 Mar 2012, 15:24 
Sicer bi bil bolj vesel, če bi bili aji na koncu, ampak kaj češ, kar je, je. Upam, da se zavedaš, da je družinski zakonik padel?


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 27 Mar 2012, 16:16 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Hvala Bogu, hudiču pa figo!!!

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2012, 10:26 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
andrejdrobun napisal/-a:
Sicer bi bil bolj vesel, če bi bili aji na koncu, ampak kaj češ, kar je, je. Upam, da se zavedaš, da je družinski zakonik padel?


Sicer se ne štejem med nestrpneže in homofobe in spoštujem drugače misleče AMPAK! moj kriterij je mnoooooooooooooooooooooooooooooooooogo višji [-X :wink: :D


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2012, 10:51 
Hvala, dragi, to sm hotu slišat. :D

Sicer pa, peti dan, še vedno nič.


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2012, 07:59 
Tudi po enem tednu še vedno kar nobenega glasu - očitno res ena ignorantska gospoda. Kaj ste res tako prekleto polni sami sebe, da je tako težko priznati "usrali smo ga"?
Dejansko bo čas, da se glede ekipe, ki krmari tele forume nekaj spremeni!


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 31 Mar 2012, 18:28 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Spoštovani obiskovalci in uporabniki foruma, rad bi vam vsem priznal, da smo ga Admini krepko ZASRALI, za kar se vam vsem iskreno opravičujem in zagotavljam, da se kaj tako nesramnega in nezaslišanega ne bo več zgodilo! Admini tega foruma se posipamo s pepelom in ponižno prosimo usmiljenja!

Ker Admini potrebujemo nekaj časa za iskreno notranje kesanje in nam bo to vzelo nekaj časa in energije, bomo za eno kratko obdobje prekinili s tekmovalnimi posnetki po posameznih sezonah.

O zgoraj omenjenem predlogu glede osvežitve vodstva tega foruma, bomo razpravljali na eni izmed prihodnjih srečanj in rezultate dogovora javnosti foruma tudi pravočasno razkrili.

O vzrokih "zaspanosti" tukajšnjih adminov, pa na tem javnem mestu žal ne morem spregovoriti. Hvala za razumevanje.

Admini foruma KVLS

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 31 Mar 2012, 18:39 
Razumevanje obstaja, lahko ste pa veseli, da imate med 700 ovčicami same pohlevne in nobenega volka.
Vseeno bi pa razen zaspanosti rad še izvedel, kako stojijo stvari s koledarjem? Je zdaj Marec še vedno za Februarjem, ali pač ne več?


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 31 Mar 2012, 18:58 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Z veseljem sporočam, da mesec marec še vedno sledi februarju, marcu pa april in da tu magnetna deklinacija še ni posegla vmes!

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 31 Mar 2012, 19:02 
No, me veseli, da je temu še vedno tako in da množice ne bodo (vsaj) glede tega zbegane. Ampak, vseeno smatram, da pa nekdo, ki niti zaporedja mesecev ne ve, enostavno ne izpolnjuje pogojev za to, da bi bil administrator!


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 10 Apr 2012, 18:47 
Zdaj sta pa minila pa že dva tedna! Še vedno nič?


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 11 Apr 2012, 12:48 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Pa kaj bi rad vedel ali slišal?

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Too much, mislm!
OdgovorObjavljeno: 11 Apr 2012, 13:27 
Odgovor na tole:

Citiram:
In ja, do roka je bila oddana le slika uporabnika Silvo20 tako da ni kaj glasovati


Jaz sem svoj prispevek oddal 13.Februarja ob 19:26, natečaj pa naj bi potekal do 11.Marca.
Po mojem skromnem mnenju je Februar pred Marcem, kar pomeni, da sem svoj prispevek oddal skoraj mesec pred iztekom roka.
Kako lahko potem trdiš, da je bil edini pravočasno oddani prispevek prispevek uporabnika Silvo20?

Evo, to bi rad vedel.


Na vrh
  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group