Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 21:57

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 22 Sep 2013, 12:46 
Sem bil dovolj neumen da sem pustil obkljukano da se mi Google Earth sam od sebe posodablja. Po zadnji posodobitvi enostavno ne morem več navigirati, taplava frnikula (beri planet Zemlja) se mi kar sama od sebe vrti, ob zumiranju gre nekaj časa v redu, potem se pa kar nekam v tri krasne spelje in izgine pod spodnji rob vidnega polja, gledam pa nekam proti nekim oddaljenim ozvezdjem. Pa imam nastavljeno da naj bi si ogledoval planet Zemlja in ne česa drugega. Sem prekopal ves "Help", poiskusil vse možne variante vključno z bližnjicami na tipkovnici pa je vedno isto.

Zanima me če ima še kdo iste ali podobne probleme?


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 22 Sep 2013, 20:30 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 04 Jun 2006, 22:57
Prispevkov: 251
Kraj: Ljubljana
Ja. Pri meni je bil problem Saitekov hardware (rudder, yoke). Ko sem to izklopil je Google Earth deloval normalno. Rešitev problema je..

Citiram:
In Google Earth I went to: Tools/Options/Navigation and then unticked the box "Enable controller" (which heading says not for mouse use) and I use a mouse.

_________________
Tomaž Drnovšek
Moji FSX videi


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 22 Sep 2013, 21:37 
Hvala lepa, so kar preveč pridni pri guglu. S tem da ti zamlja kar sama, brez kakršnegakoli vprašanja, poišče igralno palico in se odloči zanjo kot glavno sredstvo za premikanje so vsaj meni naredili medvedjo uslugo.


Na vrh
  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group