Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 18:13

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 20:14 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
Mene pa zanima zakaj iz našega foruma izginjajo posti - prispevki :shock:. Naprimer Danes so izginili posti oz. prispevki: Izšel je prvi del scenarija Slovenije za FSX! (Komentarji), Vzburjanje, ali slike iz drugega dela SLO4FSX in pa Naslednje KVLS srečanje (predlogi in debate). Že prej sem opazil, da je večkrat izginil post Naslednje KVLS srečanje (predlogi in debate) in mislil sem, da se to dogaja samo meni. Imam tri računalnike in na vseh je enako. ko pa sem dobil informacijo še od drugih članov, da tudi njim izginjajo posti me pa sedaj zanima kaj je narobe. Najbolj me moti sicer, da izgine post Naslednje KVLS srečanje (predlogi in debate). Mi zna kdo razložit...................
LP


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 10:10 
Možnosti je več - zelo kmalu po objavi ga lahko izbriše kar uporabnik sam. Druga opcija so pa administratorji in moderatorji - vse te spremembe so vpisane v dnevnike. Torej kdo in kdaj je v tem drugem primeru čisto lepo dokumentirano. Če se te bodo pa admini usmilili in pogledali - objavili tisti kdo in kdaj, je pa že druga zadeva.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 10:30 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
Ja, sej ni popolnoma izbrisano. Določene zadeve - posti niso več vidni med aktivnimi temami pa čeprav so stai 1-2 dni. Če post poiščem se zopet pojavi ampak samo v primeru če odgovorim nanj. Največkrat se to zgodi z Naslednje srečanje KVLS...... . :? Ker pa sta bila v zadnjem primeru odstranjena :wink: oziroma sta izginila tudi tebi znana posta okoli kreganja SLO4FSX mi je malo čudno, da se to dogaja. Da se ostrani ročno poste v katerih se člani kregajo mi je logično in prav je tako ampak, da bi nekdo ročno odstranil post Naslednje srečanje KVLS .......... pa mi ni jasno. Ali pa gre za nerazumljivi ego. Ne vem in ne verjamem, da bi šel komu v nos druženje članov. Ali pač..............


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 10:33 
Za IVAO ne vem, ampak tule: http://forum.kvls.si/viewforum.php?f=40 vsaj po tem kolikor jaz vidim, ni izginilo nič.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 10:55 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
viewtopic.php?f=40&t=4451 v tem postu je bil zadnji komentar 9.maja a ga med aktivnimi temami ni search.php?search_id=active_topics


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 12:35 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Posti so, samo v aktivnih temah jih ne pokaže, to se po moje dogaja vsem. Greš pač peš do teme, ki te zanima :mrgreen:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 14:17 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
Prej se to ni dogajalo. Gre zaradi tega da se post posebej še za srečanje vidi, da ljudje vejo kdaj je srečanje :wink:


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 14:23 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Če je kaj novega, je pri meni vedno rdeče obarvano, a pri tebi ni?

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2013, 18:55 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 02 Avg 2009, 11:02
Prispevkov: 896
Kraj: Celje
Pri meni je tudi vse OK.
VSE aktualne teme so vedno obarvane v drugačni barvi.
Mogoče maš kaj narobe s "piškotki" ali nastvitvami foruma.

_________________
S5DMP, ADR149
----------------------
Slika


Slika Slika
Slika
http://www.132virtualwing.org/


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Maj 2013, 09:02 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
Bom pregledal še nastavitve če bo kaj....ampak danes mi je spet mrknu post Srečanje KVLS :? Nimam pojma...........


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Maj 2013, 09:32 
Odsoten
Nadzornik
Uporabniški avatar

Pridružen: 24 Dec 2003, 21:16
Prispevkov: 1396
Kraj: Kranj
Sem pogledal dnevnik in nazadnje je Mare izbrisal svoj prispevek v temi AirIndia - Saj ni res, pa je.
To je bilo 4. maja, pred tem pa Silvo 2. maja svoj prispevek v temi A-10C Warthog.
Ostala brisanja pa so starejša in tudi to so večinoma lastni prispevki tistih, ki so brisali. Jaz pa brišem
izključno nenamerno podvojene prispevke, ki jih niso odstranili pisci ali pa tiste z izbrisano vsebino.

Torej je stvar v nastavitvah pogleda. Jaz vidim vse v splošnem pogledu. Tisto izdvajanje s pomočjo
možnosti filtriranja aktivnih in še kakšnih tem pa zna biti precej hecno. Torej, ne daje želenega učinka.

Hja, kako to urediti pa ne vem.
Pa še to zna biti sitno, katero "oblekico" za forum uporabljaš. O tem sem enkrat nekje že pisal.

Lep deževen dan
Milan

_________________
Že Slikalet in še vedno z vami ali brez vas!


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Maj 2013, 14:46 
No, evo Iztok. Zadovoljen? Pobriši "cache" tvojega brskalnika in "piškotke", pa bi se morala zadeva normalizirati.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 11 Maj 2013, 17:03 
Odsoten

Pridružen: 05 Dec 2009, 12:30
Prispevkov: 977
ja :D , izgleda da bo. Hvala fantje =D>


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group