Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 15:58

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kje te čevelj žuli?
OdgovorObjavljeno: 15 Apr 2011, 13:14 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Ta post sem namerno objavil na povsem nevtralnem terenu, v kavarni, kjer se običajno ljudje zbirajo in čvekajo o vsem mogočem...


Dragi obiskovalci foruma, člani KVLS, člani IVAO Slovenija!

Običajno je, da se zunaj varnega zavetja doma družimo z ljudmi različnih značajev, različnih zgodb in različne preteklosti. V mnogih primerih si družbe ne moremo izbirati, kot npr v službi. Popolnoma drugače je pri prostočasnih aktivnostih, kot je obiskovanje foruma, ki je namenjej medsebojni komunikaciji ljudi istih ali podobnih interesov. Prav tako velja za druženje članov kluba v živo, kot druženje v virtualnem svetu, v primeru on-line iger in v našem primeru druženju v svetu virtualnega letalstva, kjer pa za razliko od ostalih medmrežnih iger med seboj tudi verbalno komuniciramo. V vsakem primeru se družimo različni ljudje, različnih značajev, starosti, izkušenj in znanj. In ker smo si različni (še dobro,da smo si), vsakdo po svoje doživlja naš mali virtualni svet. In prav zato, ker je interesno omejen, ker je to samo prostovoljen hobi in ne obveznost je prav, da se v tem našem svetu vsi skupaj dobro počutimo.

Če vas karkoli na tem forumu zmoti, vam ni všeč, vas moti v okviru delovanja KVLS ali letenja preko interneta, mi prosim pošljite zasebno sporočilo, ali še bolje, napišite mi sporočilo preko elektronske pošte, neposredno povezavo najdete pod vsakim mojim postom ( klub (@) kvls.si ).

Res ne vidim smisla, da bi člani celo zapuščali katerokoli od teh naših treh organizacij, ali se v tej družbi ne dobro počutili, saj je ni stvari, ki ne bi bila v naših krogih rešljiva. Konec koncev gre le za hobi, za naš prosti čas in nam ne predstavlja življensko nujo ali obveznost.

Za skupnost ni pomembno kdo piše, tega nikoli nikdar ne bom javno omenjal. Skušal bom le individualno razrešiti problem z vpletenim/vpletenimi akterjem/akterji, brez imen, priimkov, nadimkov.

Želim, da postanemo velika družina pravih kolegov, ki vemo, zakaj počnemo kar že počnemo. In to lahko počnemo le, če smo med seboj karseda sinhroni, če si zaupamo, če se med seboj odpremo. In jaz sem vedno skušal biti akter miru, medsebojnega razumevanja, sovražnik konfliktov in nerazumevanja, ne glede na to, za katero okolje gre.

Hvala, ker mi zaupate, že vnaprej hvala za vašo pošto.

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group